مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

رشد مو در کاشت مو رشد مو در کاشت مو
۵ مهر ۱۳۹۷ بدون نظر 467 بازدید

رشد مو در کاشت مو به چه عواملی بستگی دارد؟

در عمل زیبایی کاشت مو به منظور ایجاد حجم مناسبی از موها در ناحیه ی جلوی سر ؛ ابرو ، مژه ، ریش و یا سبیل از فولیکول های مو واقع در پشت سر فرد که به عنوان بانک مو تعریف می شوند ، استفاده می گردد ، در واقع عمل کاشت مو انتقال موهای ناحیه پشت سر به محل موهای ریزش کرده می باشد ، در اثر این انتقال، تراکم مناسبی از مو برای فرد ایجاد خواهد شد و کمبود مو در ناحیه ریزش کرده به طور نسبی مرتفع می گردد، در همین راستا در این مقاله ، عوامل موثر رشد مو در کاشت مو مورد بررسی قرار گرفته شده است .

عمل کاشت و پیوند مو

در افراد مختلف به دلیل متفاوت بودن سطح انتظارات از عمل و نیز تفاوت در بانک موی پشت سر ، روش های مختلفی جهت کاشت مو وجود دارد ، اما به طور کلی الفبای کاشت مو همان انتقال مو از ناحیه دهنده به ناحیه ی گیرنده است و تفاوت در روش های کاشت نیز تنها در نحوه ی برداشت و کاشت مو می باشد.

با این حال می توان چنین مطرح کرد که جهت کاشت مو ، در محل اهداء کننده و گیرنده ، ابتدا بیحسی موضعی ایجاد می شود ، خط رویش طبیعی برای فرد در محل گیرنده طراحی می شود و سپس با روش و ابزار مناسب به برداشت فولیکول های سالم و قوی اقدام می گردد.

رشد مو در کاشت مو به چه عواملی بستگی دارد؟

در نهایت پس از جداسازی فولیکول ها از سایر ناخالصی های موجود ، پزشک متخصص پوست و مو با دقت بالایی به کاشت فولیکول های پیوندی در خط رویش طراحی شده ، اقدام می کند و سرانجام پس از یک سال ، رشد طبیعی و کامل موهای پیوندی ، صورت خواهد پذیرفت .

رشد مو در کاشت مو

رشد موهای کاشته شده به عوامل زیر بستگی درد:

در رابطه با عوامل موثر رشد مو در کاشت مو می توان عنوان نمود که روش کاشت مو ، پیوند فولیکول های سالم و قوی ، دقت و مهارت پزشک متخصص پوست و مو، انتخاب کاندید مناسب کاشت مو، کاشت مو در حالت و زاویه ی مناسب، رعایت فواصل استاندارد فولیکول ها از هم، استفاده از ابزار دقیق و ظریف، استریل سازی فولیکول ها و استریل بودن ابزار پزشکی، نحوه ی مراقبت های پس از عمل کاشت مخصوصا نحوه ی شست و شو ، همچنین تغذیه ی مناسب به خصوص مصرف پروتئین کافی ( جنس موها از پروتئین می باشد) از جمله عواملی هستند که در عمل کاشت مو بر روی رشد موی پیوند تاثیرگذار هستند .

عمل موفق کاشت مو

جهت دستیابی به عمل موفق کاشت مو باید به مراکز و کلینیک های تخصصی و زیبایی با سابقه و معتبر که از پزشکان دارای مهارت و تجربه بالا جهت ارائه ی خدمات تخصصی خود استفاده می کنند ، مراجعه کرد .

[تعداد: 2    میانگین: 4/5]
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha