مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

رشد مو در کاشت مو رشد مو در کاشت مو
27 سپتامبر 2018 بدون نظر 903 بازدید

رشد مو در کاشت مو به چه عواملی بستگی دارد؟

در عمل زیبایی کاشت مو به منظور ایجاد حجم مناسبی از موها در ناحیه ی جلوی سر ؛ ابرو ، مژه ، ریش و یا سبیل از فولیکول های مو واقع در پشت سر فرد که به عنوان بانک مو تعریف می شوند ، استفاده می گردد ، در واقع عمل کاشت مو انتقال موهای ناحیه پشت سر به محل موهای ریزش کرده می باشد ، در اثر این انتقال، تراکم مناسبی از مو برای فرد ایجاد خواهد شد و کمبود مو در ناحیه ریزش کرده به طور نسبی مرتفع می گردد، در همین راستا در این مقاله ، عوامل موثر رشد مو در کاشت مو مورد بررسی قرار گرفته شده است .

عمل کاشت و پیوند مو

در افراد مختلف به دلیل متفاوت بودن سطح انتظارات از عمل و نیز تفاوت در بانک موی پشت سر ، روش های مختلفی جهت کاشت مو وجود دارد ، اما به طور کلی الفبای کاشت مو همان انتقال مو از ناحیه دهنده به ناحیه ی گیرنده است و تفاوت در روش های کاشت نیز تنها در نحوه ی برداشت و کاشت مو می باشد.

با این حال می توان چنین مطرح کرد که جهت کاشت مو ، در محل اهداء کننده و گیرنده ، ابتدا بیحسی موضعی ایجاد می شود ، خط رویش طبیعی برای فرد در محل گیرنده طراحی می شود و سپس با روش و ابزار مناسب به برداشت فولیکول های سالم و قوی اقدام می گردد.

رشد مو در کاشت مو به چه عواملی بستگی دارد؟

در نهایت پس از جداسازی فولیکول ها از سایر ناخالصی های موجود ، پزشک متخصص پوست و مو با دقت بالایی به کاشت فولیکول های پیوندی در خط رویش طراحی شده ، اقدام می کند و سرانجام پس از یک سال ، رشد طبیعی و کامل موهای پیوندی ، صورت خواهد پذیرفت .

رشد مو در کاشت مو

رشد موهای کاشته شده به عوامل زیر بستگی درد:

در رابطه با عوامل موثر رشد مو در کاشت مو می توان عنوان نمود که روش کاشت مو ، پیوند فولیکول های سالم و قوی ، دقت و مهارت پزشک متخصص پوست و مو، انتخاب کاندید مناسب کاشت مو، کاشت مو در حالت و زاویه ی مناسب، رعایت فواصل استاندارد فولیکول ها از هم، استفاده از ابزار دقیق و ظریف، استریل سازی فولیکول ها و استریل بودن ابزار پزشکی، نحوه ی مراقبت های پس از عمل کاشت مخصوصا نحوه ی شست و شو ، همچنین تغذیه ی مناسب به خصوص مصرف پروتئین کافی ( جنس موها از پروتئین می باشد) از جمله عواملی هستند که در عمل کاشت مو بر روی رشد موی پیوند تاثیرگذار هستند .

عمل موفق کاشت مو

جهت دستیابی به عمل موفق کاشت مو باید به مراکز و کلینیک های تخصصی و زیبایی با سابقه و معتبر که از پزشکان دارای مهارت و تجربه بالا جهت ارائه ی خدمات تخصصی خود استفاده می کنند ، مراجعه کرد .

[تعداد: 2   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha