مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

رشد مو در ماه رشد مو در ماه
23 اکتبر 2018 بدون نظر 3269 بازدید

رشد مو در ماه به طور میانگین چقدر است؟

برای افزایش رشد مو در ماه راه های زیادی وجود دارد که میتوان انجام داد. باید همیشه به این نکته توجه داشته باشید که موها خود به خود رشد نخواهند کرد و در صورتی که به آن توجه نداشته باشید ممکن است سرعت رشد مو تا حد زیادی کاهش پیدا کند. خوشبختانه امروزه راه های زیادی به وجود آمده که میتوانید با مراجعه به کلینیک ها از آن استفاده کنید تا سرعت رشد موهایتان تا حد زیادی افزایش پیدا کند. در این مطلب به میانگین رشد مو در ماه خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید.

رشد مو در ماه به طور میانگین چقدر است؟

به طور میانگین رشد مو در ماه ۱٫۵ سانتی متر خواهد بود اما بهتر است بدانید برای افزایش رشد مو راه های زیادی وجود دارد که میتوانید استفاده کنید. مقدار رشد مو که گفته شد فقط به صورت میانگین محاسبه شده است به همین دلیل نمیتوان در همه ی افراد این مقدار رشد مو را در طول ماه انتظار داشت.

رشد مو در ماه به طور میانگین چقدر است؟

البته افرادی که در سلامت کافی قرار داشته باشند باید موهایشان حداقل ۱ الی یک و نیم سانت در ماه رشد داشته باشد. در غیر اینصورت باید به پزشک مراجعه کرد تا شرایط بیمار به دقت مورد بررسی قرار گیرد چون در برخی موارد ممکن است فرد بیماری خاصی داشته باشد که باعث کاهش رشد مو شده است. متخصصان با بررسی شرایط بیمار و انجام آزمایشات مختلف میتوانند از بیماری های مختلف اطلاع پیدا کنند.

روش های افزایش رشد مو در ماه

افزایش رشد مو در ماه با غذاهای مقوی

برای افزایش سرعت رشد مو در ماه میتوانید از غذاهای مقوی استفاده کنید. مصرف غذاهای مقوی باعث میشود تا موها رشد بهتری داشته باشند و کمتر در معرض ریزش مو قرار بگیرید به همین دلیل باید تا جایی که امکان دارد در رژیم غذایی خود از غذاهایی استفاده کنید که در آن ویتامین ها و مواد معدنی مختلف قرار داشته باشد.

باید به این نکته توجه داشته باشید که برای رشد کافی مو حتما باید به مصرف غذاهایی بپردازید که در آن ویتامین های مختلف b، پروتئین ها، ویتامین C,E و … وجود داشته باشد در غیر اینصورت ممکن است موهایتان دچار ریزش شود.

افزایش رشد مو با روش مزوتراپی

در صورتی که موهایتان رشد کافی نداشته باشد میتواند برای افزایش رشد آن از روش هایی استفاده کنید که در کلینیک های زیبایی وجود دارد. استفاده از این روش ها باعث میشود تا موهایتان در طی یک الی چند جلسه به رشد باور نکردنی دست پیدا کند. از روش های موثری است که در آن متخصصان به تزریق دارو و ویتامین های مختلف به قسمت های مختلف سر میپردازند.

[تعداد: 6   میانگین: 2.2/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha