مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

افزایش رشد مو با سیب زمینی افزایش رشد مو با سیب زمینی
24 نوامبر 2018 بدون نظر 569 بازدید

افزایش رشد مو با سیب زمینی

روش های ساده اما کاربردی درمان های خانگی رفع بسیاری از مشکلات پوست و مو موثر می باشند، لذا از خواص بی نظیر سبزی ها تازه می توان به رفع موثر برخی مشکلات مو پرداخت، در همین راستا در این مقاله، افزایش رشد مو با سیب زمینی مورد بررسی قرار گرفته شده است.

رشد مو با سیب زمینی

سیب زمینی به دلیل دارا بودن ویتامین B، ویتامین C، زینک (روی)، نیاسین و آهن به شکل مطلوبی موجب تغذیه فولیکول مو (ریشه ی مو) شده و رشد مو را تقویت و افزایش خواهد داد، علاوه بر آن سیب زمینی پوست سر را تمیز کرده و فولیکول مو را از ناخالصی ها پاک می سازد، در حقیقت پاکسازی موثر فولیکول مو باعث می گردد تا شوره سر از بین رفته و از ریزش موها نیز تا حد ممکن جلوگیری شود.

افزایش رشد مو با سیب زمینی

استفاده از سیب زمینی به همراه عسل و تخم مرغ به عنوان ماسک مو می تواند سبب تقویت ریشه ای موها و رفع ریزش مو گردد.

نحوه ی استفاده از سیب زمینی جهت افزایش رشد مو

جهت استفاده از سیب زمینی، یک الی دو عدد سیب زمینی را باید ابتدا شسته و پوست گرفت،پس از خرد کردن داخل مخلوط کن باید انداخت تا پوره شود، با عبور دادن پوره از صافی، آب آن جدا می شود و می توان به عنوان ماسک تقویت کننده ی مو آن را به تنهایی یا در ترکیبات با مواد طبیعی دیگر، بر روی موها و پوست سر قرار داد و به خوبی ماساژ دهید.

۵ الی ۱۰ دقیقه ماساژ و باقی ماندن ماسک سیب زمینی به مدت نیم ساعت بر روی موها، به خوبی تاثیرات لازمه از سیب زمینی را بر روی موها، اعمال خواهد کرد.

نتایج حاصل از رشد مو با سیب زمینی

رساندن مواد مورد نیاز رشد موها به ریشه ی موها از طریق آب سیب زمینی و ماساژ پوست سر (افزایش جریان خون در سطح پوست و رساندن کامل تر مواد مورد نیاز رشد و تقویت فولیکول ها)، سبب رشد موهایی ضخیم و مستحکم خواهد شد، به گونه ای که ضمن مقاومت در برابر عوامل مخرب، با افزایش رشد موها، تراکم و پرپشتی موها حاصل می گردد.

موهای آسیب دیده و ضعیف با رسیدگی و تقویت ریشه ای، قدرت یافته و با استحکام و ریشه های قوی تری رشد خواهند کرد.

[تعداد: 2   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha