مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

رشد موهای کاشته شده رشد موهای کاشته شده
9 نوامبر 2018 بدون نظر 601 بازدید

رشد موهای کاشته شده چقدر طول می کشد؟

اگر دچار ریزش موی ژنتیکی شده باشید بهتر است این نکته را بدانید که کاشت مو یکی از بهترین روش هاست که میتوان برای رفع دائمی ریزش مو و کچلی ارثی از آن استفاده نمود. استفاده از روش های کاشت مو باعث میشود تا موهای جدید به سرعت رشد کنند به همین دلیل افرادی که از روش های کاشت مو استفاده میکنند لازم نیست مدت ها برای مشاهده  موهای جدید صبر کنند. در ادامه به مدت زمان رشد موهای کاشته شده خواهیم پرداخت پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

مدت زمان رشد موهای کاشته شده

افرادی که از روش های کاشت مو برای رفع ریزش موی خود استفاده میکنند روز شماری میکنند تا موهای جدید رشد کند به همین مدت زمان رشد موهای کاشته شده برای بسیاری از افراد اهمیت دارد.

به طور کلی رشد موهای کاشته شده در افراد مختلف ممکن است کمی متفاوت باشد به همین دلیل نمیتوان مدت زمان دقیقی برای رشد موهای جدید تعیین کرد.

رشد موهای کاشته شده چقدر طول می کشد؟

اما به صورت کلی بعد از کاشت مو حدود ۳ ماه طول خواهد کشید تا شاهد رشد موهای جدید باشند. البته قبل از این که موها رشد کنند معمولا درصد زیادی از آن ها دچار ریزش میشود.

ریزش موها چند هفته بعد از کاشت مو نشان دهنده ی وارد شدن مو به چرخه ی رشد است به همین دلیل با مشاهده ی آن میتوانید تا حدی این اطمینان را داشته باشید که موهای جدید در مدت زمانی کوتاه شد خواهد کرد.

افزایش رشد موهای کاشته شده

همانطور که گفتیم رشد موهای کاشته شده ۳ الی ۴ ماه طول خواهد کشید اما برای این که رشد موها بیشتر شود میتوانید از روش هایی که وجود دارد هم استفاده کنید.

استفاده از داروهای گیاهی یکی از بهترین کارهایی است که میتوانید برای افزایش رشد مو ها انجام دهید. علاوه بر این برخی از متخصصان داروهایی مانند ماینوکسیدیل را تجویز خواهند کرد تا رشد موها بعد از کاشت افزایش پیدا کند.

برای افزایش رشد موها بعد از کاشت مو میتوانید از روغن زیتون، نارگیل، بادام و سایر روغن های گیاهی که خواص دارویی دارند استفاده کنید تا شاهد رشد سریعتر موها باشید.

رشد موهای کاشته شده در کلینیک

برای افزایش رشد موهای کاشته شده میتوانید به کلینیک های زیبایی هم مراجعه کنید. معمولا استفاده از روش هایی مانند لیزر تراپی و مزوتراپی میتواند نتایج قابل توجهی بعد از کاشت مو داشته باشد به همین دلیل برخی از افراد تصمیم میگیرند از این روش ها استفاده کنند. پی ار پی و مزوتراپی از ایمن ترین روش هایی هستند که میتوان برای افزایش رشد مو بعد از کاشت استفاده نمود.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha