مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

رشد موهای پیوندی رشد موهای پیوندی
9 فوریه 2019 بدون نظر 387 بازدید

بهبود رشد موهای پیوندی

پیوند مو و روش های فوق العاده ای که برای آن وجود دارد در بسیاری از مواقع تنها انتخاب برای افرادی خواهد بود که به دنبال رفع ریزش موی خود هستند به همین دلیل در حال حاضر استفاده از این روش ها افزایش زیادی پیدا کرده است تا جایی که حتی افراد مسن هم از این روش ها استفاده می نمایند. همین باعث شده تا درصد زیادی از افراد به دنبال روش هایی برای بهبود رشد موهای پیوندی باشند تا بتوانند با استفاده از آن به نتایج بهتری دست پیدا کنند به همین دلیل در ادامه تصمیم گرفته ایم به برخی از روش ها بپردازیم.

بهبود رشد موهای پیوندی با تغذیه

برای افزایش رشد موهای پیوندی موارد زیادی وجود دارد که باید به آن توجه داشته باشید که معمولا متخصصان در جلسه مشاوره کاشت مو شما را با درصد زیادی از آن ها آشنا خواهند کرد. بهتر است بدانید از میان عوامل مختلفی که وجود دارد تغذیه یکی از مهمترین مواردی است که باید به آن توجه داشته باشید که چون بعد از کاشت، موها به ویتامین های مختلف نیاز دارند تا بتوانند رشد مناسبی داشته باشند.

بهبود رشد موهای پیوندی

برای بهبود رشد موهای پیوندی معمولا متخصصان به تجویز مکمل ها و برخی از ویتامین ها خواهند پرداخت به همین دلیل بسیاری از افراد به تغذیه خود توجه ندارند که همین باعث میشود دچار مشکلات زیادی شوند و موهایشان رشد کافی نداشته باشد. بعد از کاشت مو پیشنهاد میکنیم مصرف سبزیجات، میوه ها، غذاهای پروتئینی، حبوبات و لبنیات را تا جایی که امکان دارد در رژیم غذایی خود افزایش دهید.

افزایش رشد موهای پیوندی با ماسک های طبیعی

برای بهبود رشد موهای پیوندی استفاده از ماسک های طبیعی هم مناسب میباشد اما باید با فاصله ی مناسب از عمل به استفاده از این روش ها بپردازید و حتی الامکان در رابطه با آن با پزشک خود مشورت کنید چون ممکن است در برخی از موارد مشکلاتی به دنبال داشته باشد و باعث حساسیت های پوستی شود.

استفاده از ماسک های طبیعی باعث میشود تا زیبایی موهایتان نیز افزایش پیدا  کند و موهای جدیدی که رشد میکنند حالت پذیری بیشتری داشته باشند.

پی ار پی برای رشد موهای پیوندی

بهتر است بدانید برخی از متخصصان زیبایی برای بهبود رشد موهای پیوندی روش هایی مانند پی ار پی را پیشنهاد میکنند. چون پی ار پی با وجود این که جزء ایمن ترین روش های تقویت مو به حساب می آید اثرات فوق العاده ای دارد و باعث کاهش عوارض کاشت مو هم میگردد. پی ار پی به افزایش ضخامت موهای کاشته شده هم کمک زیادی میکند.

[تعداد: 2   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha