مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

رشد موهای پیوندی در سر رشد موهای پیوندی در سر
11 فوریه 2019 بدون نظر 409 بازدید

افزایش رشد موهای پیوندی در سر

در صورتی که برای درمان ریزش موی خود از روش های کاشت مو استفاده کرده اید باید به این موضوع توجه داشته باشید که موهای جدید هم نیاز به مراقبت های زیادی دارند به همین دلیل برای اینکه دچار مشکل نشوند باید حتما به خوبی از آن ها مراقبت کنید. خوشبختانه روش های زیادی وجود دارد که میتوان برای افزایش رشد موهای پیوندی در سر استفاده کرد به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم شما را با برخی از آن ها آشنا کنیم. استفاده از این روش ها باعث میشود تا سریعتر شاهد نتایج فوق العاده ی کاشت مو باشید.

نکاتی برای افزایش رشد موهای پیوندی در سر

افرادی که از روش های کاشت مو استفاده میکنند در اکثر موارد زمان و هزینه ی قابل توجهی را صرف خواهند کرد به همین دلیل برای اینکه موهای جدید شان دچار آسیب نشود باید به فکر تقویت آن باشند. برای افزایش رشد موهای پیوندی در سر باید حتما به تغذیه ی خود توجه ویژه ای داشته باشید و حتی الامکان از فشار های روحی دور بمانید چون داشتن استرس و اضطراب باعث کاهش رشد موها میشود.

افزایش رشد موهای پیوندی در سر

علاوه بر این برای افزایش رشد موهای پیوندی در سر باید استعمال دخانیات و مصرف نوشیدنی های الکلی را متوقف کنید چون طبق تحقیقاتی که انجام شده مصرف سیگار، قلیان و نوشیدنی های الکلی باعث افزایش عوارض کاشت مو و کاهش رشد موها میشود. در ضمن برای اینکه موهایتان رشد بیشتری داشته باشد باید حتما به مصرف داروها و ویتامین های تجویز شده اهمیت زیادی دهید.

رشد موهای پیوندی در سر با پی ار پی

روش پی ار پی از روش هایی است که معمولا برای درمان مشکلات پوستی و درمان ریزش مو استفاده میشود اما بهتر است بدانید برای افزایش رشد موهای پیوندی در سر هم میتوان از این روش فوق العاده استفاده کرد. پی ار باعث میشود تا آسیب های وارد شده به فولیکول ها در کمترین زمان ممکن کاهش پیدا کند و موها بعد از کاشت رشد بهتری داشته باشند

بهتر است بدانید از پی ار پی برای افزایش تراکم مو بعد از کاشت مو هم استفاده میگردد چون پی ار پی باعث میشود موهای قبلی بیمار دچار ریزش نشوند و رشد بیشتری داشته باشند.

افزایش رشد موهای پیوندی با مزوتراپی

برای افزایش رشد موهای پیوندی در سر ممکن است بتوانید از مزوتراپی هم استفاده کنید. مزوتراپی جزء روش های ایمن برای تقویت موهای سر میباشد که هزینه ی مناسبی هم دارد. البته باید توجه داشته باشید که برای استفاده از روش های مختلف باید حتما به پزشک کاشت موی خود مشورت کنید چون ممکن است برخی از آن ها با توجه به شرایطی که دارید چندان مناسب نباشد.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha