مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

رشد موهای صورت رشد موهای صورت
7 نوامبر 2018 بدون نظر 509 بازدید

توصیه های مفید برای رشد موهای صورت

ریش و سبیل در زیبایی آقایان تاثیر زیادی دارد به همین دلیل بسیاری از آقایان به آن علاقه ی زیادی دارند و تلاش میکنند با استفاده از روش هایی که وجود دارد به تقویت موهای صورت بپردازند. افزایش رشد موهای صورت کار چندان سختی نیست کافی است از روش هایی که در این مطلب توصیه میکنیم استفاده کنید تا شاهد رشد هر چه سریعتر موهای صورت خود باشید. فقط باید توجه داشته که برای رفع کچلی کامل صورت نمیتوان از این روش ها استفاده کرد و در این موارد باید برای بررسی علت کچلی ریش و سبیل به پزشک مراجعه نمود.

رشد موهای صورت با تغذیه ی سالم

یکی از بهترین کارهایی که میتوانید برای افزایش رشد موهای صورت انجام دهید این است که از تغذیه سالم استفاده کنید. باید به این نکته توجه داشته باشید که موهای صورت هم برای رشد به ویتامین های مختلف و مواد تغذیه ای نیاز دارند به همین دلیل در صورتی که به مصرف تغذیه مناسب نپردازید موهای صورتتان رشد کافی نخواهد داشت و حتی ممکن است شاهد ریزش ریش و سبیل باشید.

توصیه های مفید برای رشد موهای صورت

بهترین غذاها برای افزایش رشد موهای صورت غذاهایی هستند که با استفاده از آن ها بتوانید تمام ویتامین های کافی از جمله ویتامین E، ویتامین های گروه B ، ویتامین C و A را دریافت کنید.

علاوه بر این غذاهایی که استفاده میکنید باید پروتئین کافی را در اختیار بدن قرار دهند چون همانطور که میدانید ساختار اصلی موها از نوعی پروتئین است.

رشد موهای صورت با ماساژ

برای رشد موهای صورت بهتر است هر چند وقت یکبار روش های ماساژ را امتحان کنید. ماساژ صورت نقش زیادی در افزایش رشد موها و تغذیه فولیکول ها خواهد داشت به همین دلیل بهتر است هر بار قبل از استحمام به آرامی صورتتان را ماساژ دهید. باید توجه داشته باشید که هنگام ماساژ صورت نباید فشار زیادی به آن وارد کنید چون این کار باعث میشود تا شاهد نتایج عکس باشید.

رشد موهای صورت دوری از استرس

استرس، اضطراب و مشکلات روحی قطعا تاثیر منفی بر رشد موهای صورت و سر خواهد داشت به همین دلیل برای اینکه موهای پرپشت داشته باشید باید به وضعیت روحی خود توجه کافی داشته باشید.

 بهتر است بدانید در برخی موارد افرادی که دچار ریزش موهای سر و ریزش میشوند با رفع مشکلات روحی که برایشان به وجود آمده شاهد توقف ریزش موی خود خواهند بود به همین دلیل بهتر است قبل از اینکه از روش های مختلف برای تقویت مو استفاده کنید به رفع مشکلات روحی خود بپردازید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha