مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

رشد موهای جدید رشد موهای جدید
9 فوریه 2019 بدون نظر 401 بازدید

برای رشد موهای جدید چه کنیم

در صورتی که دچار ریزش موی شدید شده اید و درصد زیادی از موهایتان را از دست داده اید نباید نگرانی زیادی داشته باید چون امروزه میتوان هر نوع ریزش مو را درمان کرد و افرادی که دچار ریزش مو میشوند در اکثر موارد به نتایج قابل توجهی دست خواهند یافت. برای رشد موهای جدید میتوانید از روش های مختلفی که وجود دارد استفاده کنید فقط باید قبل از هر چیز به این موضوع بیندیشید که از روش های مختلف چه انتظاراتی دارید تا بتوانید به انتخاب بهترین روش برای دست یافتن به نتایج دلخواه استفاده نمایید.

رشد موهای جدید با کاشت مو

بهتر است بدانید افرادی که دچار ریزش موی شدید و کامل میشوند در بسیاری از مواقع نمیتوانند از روش های سنتی و حتی داروها استفاده کنند به همین دلیل ناچار به استفاده از روش هایی مانند کاشت مو خواهند بود تا شاهد رشد موهای جدید باشند. باید به این نکته توجه داشته باشید که روش های دیگر فقط برای تقویت موهای قدیمی و افزایش ضخامت آن ها میباشد.

برای رشد موهای جدید چه کنیم

در روش های کاشت مو برای رشد موهای جدید از موهای قسمت های مختلف بدن استفاده میشود. این موها با استفاده از جراحی یا دستگاه های پیشرفته ای که در حال حاضر به وجود آمده به نقاطی از سر که دچار کچلی شده انتقال خواهند یافت. این کار باعث میشود تا در ناحیه ی دریافت کننده شاهد رشد موهایی با ظاهر کاملا طبیعی باشیم. این موها در اکثر موارد ریزش مجدد نخواهند داشت.

داروها برای رشد موهای جدید

همانطور که اشاره کردیم در اکثر موارد استفاده از داروها برای رشد موهای جدید مناسب نخواهد بود چون در صورتی که فولیکول های سر دچار آسیب شده باشند به هیچ وجه رشد موی جدید در سر اتفاق نخواهد افتاد و باید به سراغ روش های کاشت مو رفت.

البته در برخی از موارد افرادی که دچار ریزش مو میشوند میتوانند با تقویت موهای قبلی خود شاهد رشد دوباره ی آن باشند چون همه ی ریزش موها دائمی نخواهند بود و برخی از آن ها به راحتی برطرف میشوند که داروهایی مانند زینک پلاس، فیناستراید، ویتامین e و … ممکن است اثر بخش باشد.

رشد موهای جدید با داروهای گیاهی

بهتر است بدانید داروهای گیاهی برای رشد موهای جدید اثرات قابل توجهی نخواهند داشت به همین دلیل اگر دچار ریزش مو شده اید پیشنهاد میکنیم به جای استفاده از داروهای گیاهی حتما به پزشک مراجعه کنید. داروهای گیاهی در مواردی مناسب خواهند بود که برای جلوگیری از ریزش مو و آسیب های مختلف مو استفاده نمایید.

[تعداد: 1   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha