مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

رشد موهای جدید در ابرو رشد موهای جدید در ابرو
9 فوریه 2019 بدون نظر 350 بازدید

روش های رشد موهای جدید در ابرو

بسیاری از خانم ها برای افزایش زیبایی ابرو و پنهان کردن خالی بودن آن از روش های موقت استفاده میکنند تا به نتیجه ی دلخواه دست پیدا کنند به همین دلیل در بلند مدت دچار ریزش شدید تر ابرو و مشکلات دیگر میشوند به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به روش های موثر برای رشد موهای جدید در ابرو بپردازیم. کمک به رشد ابروهای جدید باعث میشود تا به نتایج دائمی دست پیدا کنید این در حالی که با استفاده از لوازم آرایشی، روش های تاتو و … سلامت ابروهایتان نیز کاهش پیدا خواهد کرد.

رشد موهای جدید در ابرو با پی ار پی

برای رشد موهای جدید در ابرو روش های زیادی وجود دارد که برای استفاده از آن باید حتما با پزشک خود مشورت کنید. خوشبختانه در حال حاضر روش های زیادی برای درمان ریزش ابرو به وجود آمده است که یکی از آنها پی ار پی است. پی ار پی باعث رشد ابروهای جدید نمیشود اما به افزایش تراکم ابروها کمک زیادی خواهد کرد چون تزریق پی ار پی به رفع آسیب های فولیکول های ابرو منجر خواهد شد.

روش های رشد موهای جدید در ابرو

افرادی که از پی ار پی برای رشد موهای جدید در ابرو استفاده میکنند کمترین عوارض را تجربه خواهند کرد چون در این روش از پلاکت های خون برای تزریق استفاده میشود و بر خلاف روش های مشابه به هیچ وجه خبری از مواد شیمیایی و … نخواهد بود. بهتر است بدانید پی ار پی برای افرادی که دچار ریزش ژنتیکی ابرو شده اند نیز در اکثر موارد مناسب میباشد.

رشد موهای جدید در ابرو با کاشت ابرو

برای رشد موهای جدید در ابرو روش های زیادی وجود ندارد و همانطور که اشاره کردیم روش پی ار پی هم فقط باعث تقویت فولیکول های قدیمی میشود. اما کاشت ابرو روشی است که میتوان با استفاده از آن به راحتی شاهد رشد موهای جدید در ابرو  بود. با استفاده از این روش حتی میتوان کچلی کامل ابرو ها را هم درمان کرد.

خوشبختانه برای استفاده از کاشت ابرو شرایط سختی وجود ندارد به همین دلیل اگر از سلامت عمومی کافی برخوردار باشید و ریزش ابروهایتان به علت بیماری های خود ایمنی نباشد میتوانید از اثرات فوق العاده ی آن استفاده کنید.

مزوتراپی برای رشد موهای جدید در ابرو

مزوتراپی هم روشی است که شباهت زیادی به پی ار پی دارد اما در این روش برای تقویت ابروها از داروهای مختلفی که متخصصان تشخیص میدهند استفاده میشود تا ابروها رشد بهتری داشته باشند. این روش هم متاسفانه باعث رشد موهای جدید در ابرو نخواهد شد اما با تقویت موهای نازک و کرکی که در ابرو وجود دارند باعث میشود تا فرد شاهد تراکم بیشتر ابروها باشد.

[تعداد: 2   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha