مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

رشد طبیعی ابرو رشد طبیعی ابرو
23 اکتبر 2018 بدون نظر 4101 بازدید

مدت زمان رشد طبیعی ابرو

ابروها تاثیر زیادی در زیبایی انسان دارند به طوری که اگر ابروها وجود نداشته باشند زیبایی چهره تا حد زیادی کاهش پیدا خواهد کرد. ابروهای پرپشت باعث میشوند تا چشم ها زیباتر به نظر برسند به همین دلیل باید وجود آن ها ضروری است. بسیاری از افراد در سوالاتی که مطرح میکنند مدت زمان رشد طبیعی ابرو به طور طبیعی را مطرح میکنند به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به آن بپردازیم. البته در همه افراد رشد ابرو به یک میزان نخواهد بود و عددی که بیان میشود به صورت میانگین است.

مدت زمان رشد طبیعی ابرو چقدر است؟

رشد طبیعی ابرو به عوامل مختلفی بستگی دارد به همین دلیل نمیتوان به صورت دقیق میزان رشد آن را بیان کرد. اما به طور کلی در صورتی که ابروها کنده شوند حدود ۶۴ روز طول خواهد کشید تا شاهد رشد موهای جدید باشید. البته باید توجه داشته باشید که اگر موها در زمان استراحت قرار داشته باشند ممکن است در مدت زمانی طولانی تر رشد کنند.

مدت زمان رشد طبیعی ابرو

بهتر است بدانید موهای سر در زمان طولانی تری رشد میکنند و باید حداقل ۱۳۰ روز از کنده شدن موها گذشته باشد تا شاهد رشد موهای جدید باشد. البته این مقدار در خانم ها و آقایان کمی تفاوت دارد چون عمدتا موهای سر آقایان رشد بیشتری دارد.

علت کندن شدن رشد ابروها چیست؟

در صورتی که رشد ابرو ها کند است بهتر است با مراجعه به متخصصان زیبایی علت دقیق آن را جویا شوید. معمولا در بسیاری از موارد دلیل کند شدن رشد ابروها میتواند مربوط به مسائل ژنتیکی باشد اما علاوه بر این سوء تغذیه هم میتواند تاثیر زیادی در کاهش رشد ابروهای داشته باشد به همین دلیل برای اینکه ابروهایتان رشد کافی داشته باشد باید حتما به وضعیت غذایی خود توجه کافی داشته باشید.

رشد کند ابروها میتواند به علت مشکلات هورمونی، بیماری های کبدی، بیماری های روحی، کم کاری تیروئید و … باشد اما همانطور که گفتیم در اکثر موارد رشد ابروها فقط به علت مسائل ژنتیکی خواهد بود و نیاز به نگرانی نیست.

برای افزایش رشد ابرو باید چه کرد؟

برای افزایش رشد ابرو ها میتوانید از داروهای گیاهی استفاده کنید. استفاده از لیموترش، آلوئه ورا، تخم شنبلیله، عسل و روغن زیتون میتواند تاثیر زیادی در رشد ابروها داشته باشد.

علاوه بر اینها میتوانید از روش هایی مانند prp و لیزر تراپی هم استفاده کنید اما به طور کلی بهتر است قبل از هر چیز به متخصصان زیبایی مراجعه کنید تا علت کم پشتی ابرو ها مشخص شود.

[تعداد: 10   میانگین: 3.6/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha