مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

رشد سریع موی صورت رشد سریع موی صورت
28 ژانویه 2019 بدون نظر 2275 بازدید

داروهایی برای رشد سریع موی صورت

استفاده از روش هایی مانند کاشت ریش و سبیل در بسیاری از مواقع هزینه زیادی را به دنبال خواهد داشت به همین دلیل بسیاری از افراد ترجیح می دهند برای افزایش موهای صورت خود از درمان های دارویی استفاده کنند تا بتوانند با کمترین هزینه به نتیجه ی دلخواه دست پیدا کنند. همین باعث شده تا در این مطلب تصمیم بگیریم به داروهای مناسب برای رشد سریع موی صورت بپردازیم تا بتوانید با استفاده از آن شاهد افزایش رشد موهای صورت خود باشید و به نتایج دلخواه دست پیدا کنید.

رشد سریع موی صورت با ماینوکسیدیل

ماینوکسیدیل شاید یکی از معروف ترین داروها برای درمان ریزش مو باشد چون بسیاری از متخصصان برای رفع ریزش موی بیماران از آن استفاده میکنند. این دارو جزء اثر بخشی ترین داروهای موجود میباشد که میتوان برای رشد سریع موی صورت از آن استفاده نمود اما استفاده ی سرخود از آن ممکن است مشکلات خاصی را دنبال داشته باشد به همین دلیل برای استفاده از ماینوکسیدیل باید به پزشک مراجعه کرد.

داروهایی برای رشد سریع موی صورت

استفاده از ماینوکسیدیل باعث میشود تا مواد مغذی بیشتری در اختیار فولیکول های صورت قرار گیرند به همین دلیل در بلند مدت رشد موها تا چند برابر افزایش خواهد یافت. برای رشد سریع موی صورت باید حداقل چند ماه از این دارو استفاده کنید چون ماینوکسیدیل به هیچ وجه نتایج آنی به دنبال نخواهد داشت. بهتر است بدانید ماینوکسیدیل نتایج بلند مدت به دنبال ندارد و فقط به صورت موقت استفاده میشود.

زینک پلاس برای رشد سریع موی صورت

برای رشد سریع موی صورت ممکن است در برخی از موارد بتوانید از قرص زینک پلاس استفاده کنید. بهتر است بدانید کچلی صورت در برخی از آقایان به علت کمبود ویتامین های مختلف و به خصوص عناصر ضروری مانند روی به وجود می آید به همین دلیل در این موارد میتوان با استفاده از زینک پلاس به نتایج قابل توجهی دست پیدا کرد.

باید این موضوع را بدانید که برای استفاده از زینک پلاس هم باید به پزشک مراجعه کرد چون افزایش روی در بدن باعث مسمومیت و مشکلات مختلف خواهد شد.

رشد سریع موی صورت قرص با ویتامین e

قرص ویتامین e هم در برخی از موارد برای رشد سریع موی صورت استفاده میشود. اما برای استفاده از این مکمل هم باید به پزشک مراجعه کرد. بهتر است بدانید ویتامین e به علت خاصیت آنتی اکسیدانی خاصی که دارد باعث میشود تا آسیب های ناشی از عوامل خارجی بر موها کاهش پیدا کند به همین دلیل رشد موها افزایش خواهد یافت.

[تعداد: 1   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha