مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

رشد سریع ریش رشد سریع ریش
27 اکتبر 2018 بدون نظر 2166 بازدید

روش های قطعی برای رشد سریع ریش و سبیل

ریش و سبیل در زیبایی آقایان تاثیر زیادی دارد به همین دلیل در صورتی که از چهره ی خود رضایت کافی ندارید بهتر است به زیبایی موهای صورت خود بیشتر اهمیت دهید. اگر موهای صورتتان تراکم کافی ندارد باید به دنبال روشی باشید که با استفاده از آن بتوانید به تسریع رشد موها بپردازید. در این مطلب به معرفی روش های قطعی برای رشد سریع ریش و سبیل خواهیم پرداخت پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

رشد سریع ریش و سبیل با پیوند موی صورت

بهترین روش برای رشد سریع ریش و سبیل استفاده از روش های پیوند مو است. استفاده از روش های پیوند مو از بهترین و قطعی ترین روش هایی است که با استفاده از آن میتوان اطمینان داشت موها به صورت قطعی رشد خواهند کرد. البته روش های زیادی برای تقویت موهای صورت وجود دارد اما متاسفانه استفاده از روش های دیگر ممکن است کاملا بی نتیجه باشد.

روش های قطعی برای رشد سریع ریش و سبیل

برای کاشت ریش و سبیل متخصصان با استفاده از موهای سایر نقاط بدن و پیوند زدن آن به نواحی کچل صورت باعث میشود تا موهای صورت تراکم کافی پیدا کند و زیبایی ان تا چند برابر افزایش پیدا کند. برای استفاده از این روش باید بانک موی کافی داشته باشید. در غیر اینصورت ممکن است نتوانید از روش های کاشت مو استفاده کنید.

رشد سریع ریش با ماساژ صورت

برای رشد سریع ریش میتوانید از روش های ماساژ صورت استفاده کنید. این روش در صورتی که موهای صورتتان نازک باشد نتیجه قابل قبولی را به دنبال خواهد داشت اما باید توجه داشته باشید که استفاده از روش های این چنینی باعث رشد موهای جدید در صورت نخواهد شد به همین دلیل افرادی که قسمتی از صورتشان به صورت کامل دچار کچلی شده نباید از آن استفاده کنند.

ماساژ صورت با روغن های طبیعی مانند روغن زیتون، نارگیل و بادام باعث میشود فولیکول ها در مدت زمانی کوتاه تقویت شوند و خون رسانی در سطح پوست افزایش پیدا کند که به دنبال آن میتوانید شاهد افزایش تراکم و رشد موها باشید.

پی ار پی برای رشد سریع ریش و سبیل

پی آر پی از روش های موثر برای رشد سریع ریش و موهای سر است به همین دلیل بسیاری از متخصصان برای افزایش تراکم موهای بیماران خود از این روش استفاده میکنند. در prp متخصصان به تزریق پلاکت ها به نواحی مختلف صورت میپردازند و این کار باعث میشود تا رشد موها تا چند برابر افزایش پیدا کند.

[تعداد: 5   میانگین: 4.4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha