مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

راه درمان ریزش مو راه درمان ریزش مو
24 دسامبر 2018 بدون نظر 414 بازدید

راه درمان ریزش مو چیست؟

همه ی افراد این موضوع را میدانند که ریزش مو باعث کاهش شدید زیبایی میشود به همین دلیل زمانی که دچار آن میشوند به دنبال راه درمان ریزش مو هستند اما متاسفانه بسیاری از افراد به علت عدم شناخت روش های موثر برای درمان ریزش مو به نتیجه ی دلخواه دست پیدا نمیکنند به همین دلیل پیشنهاد میکنیم در صورتی که دچار ریزش مو شده اید حتما به مطالعه ی این مطلب بپردازید تا بتوانید به صورت اصولی ریزش موی خود را درمان کنید و شاهد بازگشت آن نباشید.

علت ریزش مو

شاید تصور کنید برای رشد موهای جدید باید حتما به دنبال بهترین راه درمان ریزش مو باشید این در حالی است که قبل از این که به روش های درمانی فکر کنید باید علت ریزش موهایتان بررسی شود.

با مشخص شدن علت ریزش مو میتوانید این اطمینان را داشته باشید که نیمی از راه طی شده است و میتوانید در مدت زمانی کوتاه به نتیجه دست پیدا کنید. البته این کار هم باید به صورت اصولی انجام شود.

راه درمان ریزش مو چیست؟

برای اینکه به علت و راه درمان ریزش مو پی ببرید باید به پزشک مراجعه کنید اما با بررسی های سطحی که خودتان انجام میدهید هم میتوانید به نتایجی دست پیدا کنید. مثلا در صورتی که دچار ریزش موی سکه ای به همراه سوزش، خارش و تغییر رنگ پوست شده اید میتوانید حدس بزنید که ریزش موهایتان قارچی است یا با کاهش تراکم مو در قسمت جلوی سر میتوان ریزش موی ارثی را پیش بینی کرد.

راه درمان ریزش مو

راه درمان ریزش مو برای هر کدام از انواع ریزش موها کاملا متفاوت خواهد بود. برای رفع ریزش موهای قارچی، استرسی و ریزش موهایی که ناشی از سوء تغذیه و کمبود ویتامین هاست میتوان از درمانی های دارویی استفاده کرد. اما متاسفانه برای درمان قطعی ریزش موی ارثی باید از روش های بهتر مانند کاشت مو، پی ار پی و یا ترمیم مو استفاده کرد.

بهتر است بدانید استفاده از شامپوها، داروهای تضمینی رفع ریزش مو و … که به فروش میرسد برای درمان همه ی ریزش موها مناسب نخواهد بود.

پیشگیری از انواع ریزش مو

به طور کلی در برخی موارد نمیتوان از ریزش مو و جلوگیری کرد و فقط باید به فکر راه درمان ریزش مو بود. اما بهتر است بدانید با رعایت سبک زندگی سالم و رعایت بهداشت میتوانید تا حد زیادی از ریزش موهای مختلف جلوگیری کنید. ریزش موهای قارچی، استرسی و ریزش موی ناشی از سوء تغذیه و ریزش موی کششی از ریزش موهایی هستند که میتوان به راحتی از وقوع آن ها پیشگیری کرد.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha