مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

رابطه زناشویی بعد از کاشت مو رابطه زناشویی بعد از کاشت مو
10 اکتبر 2018 بدون نظر 840 بازدید

نکات مهم در مورد رابطه زناشویی بعد از کاشت مو

امروزه متقاضیان کاشت مو نسبت به گذشته رشد قابل توجهی داشته است چون بسیاری از افراد به این نکته پی برده اند که در اکثر موارد برای رفع ریزش موی ارثی فقط میتوان از کاشت مو استفاده کرد. معمولا در میان روش هایی که وجود دارد کاشت مو یکی از ایمن ترین روش هایی است که میتوان برای رفع ریزش مو از آن استفاده کرد البته این در صورتی که خواهد بود که برای انجام آن به متخصصان با تجربه مراجعه کنید و علاوه بر این به مراقبت های بعد از کاشت مو توجه کافی داشته باشید. مثلا توجه به موارد مختلف مانند، شستشو موها، غذاهای بعد از کاشت مو، رابطه زناشویی بعد از کاشت مو و … میتواند تاثیر زیادی در جلوگیری از عوارض بعد از کاشت مو داشته باشد به همین دلیل حتما باید از این موارد اطلاع داشته باشید.

رابطه زناشویی بعد از کاشت مو امکان دارد؟

به طور کلی بعد از کاشت مو باید به مراقبت های لازم که متخصصان توصیه میکنند توجه داشت. رعایت این مراقبت ها باعث میشود تا زخم هایی که به وجود آمده اند زودتر رفع شوند و علاوه بر این شاهد رفع سریعتر رشد موها باشید به همین دلیل حتما باید به مواردی که توصیه میشود توجه داشته باشید.

نکات مهم در مورد رابطه زناشویی بعد از کاشت مو

معمولا رابطه زناشویی بعد از کاشت مو تا ده روز منع میشود چون در این مدت پوست سر بسیار آسیب پذیر است و هر گونه آسیب فیزیکی به موها باعث میشود تا رشد موها دچار مشکل شود و حتی شاهد خونریزی و عفونت در سر باشید.

عوارض رابطه زناشویی بعد از کاشت مو چیست؟

رابطه زناشویی بعد از کاشت مو تا ده روز به صورت کلی منع میشود. در این مدت انجام رابطه ی زناشویی ممکن است باعث وارد شدن آسیب های مختلف به سر شود.

از میان عوارضی که ممکن است در این مدت به وجود آید میتوان به ریزش مو، عفونت، خونریزی، التهاب و … اشاره کرد. اما معمولا بعد از این مدت رابطه ی زناشویی مشکلی به وجود نخواهد آورد. البته باید توجه داشته باشید که اینکار نباید همراه با آسیب های فیزیکی به قسمت سر انجام شود.

سایر مراقبت های بعد از کاشت مو چیست؟

علاوه بر رابطه زناشویی بعد از کاشت مو باید به موارد دیگری هم توجه داشته باشید تا برای موهایی که کاشته شده مشکلی به وجود نیاید. یکی از مهمترین کارها این است که از هرگونه آسیب فیزیکی سر با بالشت، کلاه، دست و … بپرهیزید. علاوه بر این سعی کنید به رژیم غذایی تان توجه بیشتری داشته باشید و حتی الامکان در معرض تنش های روحی قرار نگیرید.

[تعداد: 2   میانگین: 3.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha