مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ذکر برای درمان ریزش مو ذکر برای درمان ریزش مو
17 دسامبر 2018 بدون نظر 1048 بازدید

ذکر برای درمان ریزش مو

ریزش مو یکی از مشکلاتی است که در بسیاری از مواقع به راحتی درمان نمیشود به همین دلیل بسیاری از افراد برای درمان آن به سراغ توصیه های ائمه و روایات اسلامی میروند تا بتوانند با استفاده از آن رشد موهایشان را افزایش دهند و به نتایج دلخواه دست پیدا کنند. به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به معرفی ذکر برای درمان ریزش مو بپردازیم. البته برای اطلاع از روایات و احادیثی که در رابطه با درمان بیماری ها وجود دارد پیشنهاد میشود به تهیه ی کتاب های مرتبط بپردازید تا بتوانید بهترین روش را انتخاب نمایید.

ذکر برای درمان ریزش مو

افراد زیادی ممکن است در طول زندگی خود دچار ریزش مو شوند و امکان مراجعه به کلینیک های زیبایی را نداشته باشند به همین دلیل به دنبال روش هایی که در طب اسلامی برای تقویت مو توصیه شده است بگردند.

در صورتی که به دنبال ذکر برای درمان ریزش مو بهتر است به دعایی که در ادامه به آن اشاره میکنیم توجه داشته باشید تا بتوانید با استفاده از آن به افزایش رشد موی خود بپردازید.

ذکر برای درمان ریزش مو

طبق روایاتی که وجود دارد نوشتن آیه ۲۵۹ سوره بقره و قدیر و شستن موها با روغن زیتون در روز جمعه باعث درمان ریزش مو میشود. البته در کنار این روایات دیگری نیز از امامان وجود دارد که میتوانید برای درمان ریزش موی خود به آن عمل کنید. در ادامه به یکی از مواردی که توسط امام کاظم (ع) توصیه شده است میپردازیم.

درمان ریزش مو با ختمی

در صورتی که به دنبال ذکر برای درمان ریزش مو هستید بهتر است به توصیه ی امام کاظم مبنی بر شستشوی سر با ختمی توجه داشته باشید. امام کاظم می فرمایند شستشوی سر در روز جمعه با ختمی پوست و مو را نکو می سازد و سر درد را می رهاند و باعث افزایش روزی میشود.

بهتر است بدانید در طب سنتی هم استفاده از ختمی به شدت توصیه شده است به طوری که بسیاری از افراد معتقدند میتوان هر نوع ریزش مویی را با ختمی درمان کرد.

رفع ریزش مو با حنا

حنا هم بارها توسط امامان و بزرگان دین توصیه شده است به همین دلیل افرادی که به دنبال ذکر برای درمان ریزش مو هستند بهتر است حتما آن را امتحان کنند. بهتر است بدانید حنا نه تنها باعث افزایش رشد مو میشود بلکه مشکلات پوست سر را هم درمان میکند به همین دلیل افرادی که دچار مشکلات پوستی مختلف شده اند بهتر است حتما آن را امتحان نمایند.

[تعداد: 4   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha