مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

دوام کاشت موی مصنوعی دوام کاشت موی مصنوعی
9 اکتبر 2018 بدون نظر 4035 بازدید

دوام کاشت موی مصنوعی با چسب چقدر است؟

برای رفع ریزش موی همیشه لازم نیست از روش های تهاجمی و خطرناک استفاده کرد چون در حال حاضر روش های زیادی وجود دارند که با استفاده از آن ها میتوان بدون کوچکترین عارضه به نتیجه رسید. از میان روش های مختلفی که وجود دارد کاشت موی مصنوعی یکی از کم عارضه ترین روش هاست. به همین دلیل در سالهای اخیر متقاضیان این روش تا حد زیادی افزایش یافته است و بسیاری از افراد ترجیح میدهند برای افزایش زیبایی خود از این روش استفاده کنند. در صورتی که شما هم دچار ریزش موی ارثی شده اید و قصد دارید بدون هیچگونه عارضه و در کمترین زمان ممکن به نتیجه برسید بهتر است برای رفع ریزش موی خود از روش کاشت موی مصنوعی استفاده کرد. دوام کاشت موی مصنوعی با چسب کمتر از روش های دیگر است اما تا مدت ها کچلی تان رفع خواهد شد.

دوام کاشت موی مصنوعی با چسب چقدر است؟

دوام کاشت موی مصنوعی به عوامل زیادی بستگی دارد که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد اما به صورت کلی موهایی که با استفاده از این روش ها به وجود می آید در اکثر موارد حداقل یکسال باقی خواهند ماند.

دوام کاشت موی مصنوعی با چسب چقدر است؟

لبته این مدت ممکن است در برخی موارد تا چند برابر هم افزایش پیدا کند اما به صورت کلی باید توجه داشته باشید که ترمیم موی مصنوعی روشی موقت است و در اکثر موارد افرادی که از این روش استفاده میکنند در کنار آن از روش های درمانی دیگر نیز بهره میگیرند تا به صورت دائمی شاهد رفع ریزش موهای خود باشند.

برای افزایش دوام کاشت موی مصنوعی باید چه کرد؟

برای افزایش دوام کاشت موی مصنوعی بهترین کاری که میتوانید انجام دهید این است که به مراکز معتبر مراجعه کنید چون در مراکز معتبر از موارد استاندارد استفاده میشود و همین باعث میشود تا دوام موهای کاشته شده تا حد زیادی افزایش پیدا کند. اما این مورد به تنهایی کافی نخواهد بود و برای این که دوام موهایتان افزایش پیدا کند باید حتما از موهایتان به خوبی مراقبت کنید.

کاشت موی مصنوعی چه مزایایی دارد؟

مزایای کاشت موی مصنوعی به شرح زیر می باشد:

یکی از مزیت های این روش این است که دوام کاشت موی مصنوعی نسبت به روش های دیگر مانند اکستنشن و کلاه گیس بیشتر است و افرادی که از این روش استفاده میکنند دچار عوارض مختلف این روش ها نمیشوند.

علاوه بر این استفاده از ترمیم مو محدودیتی را به وجود نخواهد آورد به همین دلیل با موهای کاشته شده میتوان به راحتی به فعالیت های روزمره پرداخت.

[تعداد: 17   میانگین: 2.8/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha