مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

دوام پروتز مو دوام پروتز مو
14 اکتبر 2018 بدون نظر 1205 بازدید

دوام پروتز مو چقدر است؟

بسیاری از افراد ترجیح میدهند برای رفع کچلی و طاسی از پروتز مو استفاده کنند. به دلیل مزایای قابل توجهی که استفاده از پروتز مو دارد در بسیاری از مواقع انتخاب این روش بسیار منطقی خواهد بود. دوام پروتز مو معمولا در حدی خواهد بود که فرد مجبور نباشد به صورت مکرر برای ترمیم آن به متخصصان زیبایی مراجعه کند. به دلیل این که این روش دائمی نیست برای استفاده از آن حتما باید به معایب آن در کنار مزایایی که دارد توجه داشته باشید. در این مطلب به دوام پروتز و موهایی که کاشته میشود اشاره خواهیم کرد.

دوام پروتز مو چقدر است؟

همانطور که گفتیم دوام پروتز مو دائمی نیست و افرادی که از آن استفاده میکنند نباید انتظار داشته باشند تا این روش باعث شود تا به صورت دائمی از شر کچلی و طاسی شوند.

البته استفاده از پروتز مو مزایایی دارد که در بسیاری از مواقع جزء بهترین روش های درمانی برای رفع ریزش مو و کچلی قرار خواهد گرفت. این به شرطی خواهد بود که برای مراقبت از پروتز و موهای کاشته شده دقت داشته باشید.

دوام پروتز مو چقدر است؟

در ادامه به راه هایی برای افزایش دوام پروتز مو اشاره خواهیم کرد. با رعایت این راهکار ها میتواند دوام موهای جدید را تا حد زیادی افزایش دهید. باید توجه داشته باشید که عدم مراقبت از موها ممکن است باعث شود تا در کوتاه ترین زمان ممکن دچار آسیب شوند.

افزایش دوام پروتز مو

برای افزایش دوام پروتز مو مهمترین موردی که باید به آن توجه داشته باشید این است که برای خشک کردن موها تا جایی که امکان دارد از سشوار استفاده نکنید.

متاسفانه بسیاری از افراد به علت استفاده از سشوار موهایشان دچار آسیب های شدید میشود. علاوه بر این باید برای شستشوی موها از شوینده های مناسب استفاده کنید و با آب ولرم به شستشوی موها بپردازید.

کار دیگری که برای افزایش دوام پروتز مو انجام دهید این است که به مراکز معتبر برای استفاده از پروتز مو مراجعه کنید چون در مراکز غیر معتبر از مواد بی کیفیت استفاده میشود و همین باعث میشود تا در کوتاه ترین زمان ممکن شاهد ریزش موهای جدید باشید.

معایب پروتز مو

معایب و مشکلات پروتز مو به شرح زیر می باشد:

دوام پروتز مو که باعث شده این روش دائمی نباشد شاید یکی از بزرگترین معایب این روش باشد. علاوه بر این افرادی که از این روش استفاده میکنند نمیتوانند موهایشان را به خوبی حالت دهند و امکان اصلاح آن ها وجود نخواهد داشت. ضمن این که در برخی موارد ممکن است ظاهر موهای جدید چندان طبیعی به نظر نرسد.

[تعداد: 6   میانگین: 2.7/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha