مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

دوام ترمیم مو دوام ترمیم مو
1 سپتامبر 2018 بدون نظر 560 بازدید

دوام ترمیم مو به چه عواملی وابسته است؟

یکی از رایج ترین سوالات در مورد ترمیم مو ها مربوط به میزان دوام و عمر مفید آن ها می باشد. دوام ترمیم مو بستگی زیادی به نحوه مراقبت و نگهداری از آن دارد. در این مقاله به بررسی عوامل موثر در دوام ترمیم مو می پردازیم.

عمرمفیدی که ترمیم مو می تواند داشته باشد

با این که ترمیم موها اغلب از موهای طبیعی ساخته می شوند، اما به دلیل اینکه این موها فولیکول زنده ای ندارد و نمی توانند رشد کنند، به مرور زمان دچار آسیب هایی می شوند و حالت و جلوه ی روز های اولیه را از دست می دهند. با کیفیت ترین ترمیم موها نیز عمر مفید مشخص و محدودی دارند که برای حداکثر استفاده از آن ها یا به عبارتی برای اینکه دوام ترمیم مو بیشتر شود، نیاز به یک سری مراقبت ها دارند.  به طور معمول عمر مفید ترمیم مو بین ۲ الی ۳ سال است و چنانچه  از با کیفیت ترین نوع آن ها مراقبت خوبی صورت گیرد، حتی می توانند عمر مفیدی حدود ۴ الی ۵ سال هم داشته باشند.

دوام ترمیم مو به چه عواملی وابسته است؟

 موارد موثر در عمر و دوام ترمیم مو

کیفیت ترمیم مو، نحوه ی کاربرد و  همچنین نحوه ی مراقبت از آن همگی در عمر ترمیم مو اثر گذار هستند. کسانی که تمایل دارند ترمیم موی با دوامی داشه باشند بهتر است به موارد گفته شده توجه نمایند.

ویژگی های ترمیم مو با کیفیت

ترمیم موهای با کیفیت معمولا از موهای طبیعی ساخته می شوند که دوام و ماندگاری بیشتری دارند. تحقیقات نشان داده است موهای نژاد اروپایی ماندگاری بیشتری دارند. جنس پوسته ای که موها بر روی آن کاشته شده و به وسیله آن بر روی سر مستقر می شوند و تکنیک اتصال به سر نیز اهمیت دارد.

روش های مراقبتی جهت افزایش دوام ترمیم مو

 آگاهی از ویژگی های منحصر به فرد هر نوع از ترمیم مو و کاربرد درست ان بر اساس ویژگی هایش د افزایش عمر مفید ترمیم مو اثر گذار است. همچنین تمام مراقبت هایی که برای محافظت از موی طبیعی و زنده ی سر لازم است مانند: نظافت روزانه ی موها،  عدم رنگ  آمیزی های مکرر و غیر حرفه ای، پرهیز از سشوار کشیدن و حالت دهی به موها با حرارت زیاد، حفظ رطوبت مو و جلوگیری از خشکی بیش از اندازه ی آن ها، استفاده از سرم ها و ماسک موهای آب رسان و حالت دهنده ی مو و … می توانند در افزایش عمر مفید ترمیم مو نیز موثر باشند.

نکته ی مهم دیگر در ارتباط با افزایش دوام ترمیم مو، تعویض کردن چسب های به کار رفته برای اتصال آن ها به پوست سر می باشد. این چسب ها بایستی هر چند وقت یک مرتبه بر اساس دستوری که پزشک ترمیم مو می دهد، پاک شده و با چسب جدیدی جایگزین شوند.

[تعداد: 1   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha