مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

دوام اکستنشن مو دوام اکستنشن مو
6 اکتبر 2018 بدون نظر 2052 بازدید

دوام اکستنشن مو چقدر است؟

در صورتی که موهایتان دچار اسیب شد، روش هایی وجود دارد که میتوانید از آن ها استفاده کنید که از میان آن میتوان به اکستنشن اشاره کرد. در این مطلب به روش و دوام اکستنشن مو خواهیم پرداخت.

جلوگیری از رسیدن آسیب به موها

برای این که موهای زیبا داشته باشید باید به شدت از آن مراقبت کنید چون موهای انسان بسیار حساس است و در صورتی که از آن مراقبت نشود آسیب های زیادی به آن وارد میشود که ممکن است به راحتی قابل درمان نباشد.

برای جلوگیری از آسیب های مو بهترین کاری که میتوانید انجام دهید این است که از روش های خانگی بهره بگیرید. استفاده از این روش ها باعث میشود تا با کمترین هزینه و در کمترین زمان ممکن موهایتان به حالت دلخواه خود نزدیک شود. در روش های خانگی تقویت مو می توان از برخی مواد طبیعی بهره گرفت که به راحتی قابل تهیه هستند.

دوام اکستنشن مو چقدر است؟

اما علاوه بر این باید به مراقبت از موهایتان نیز اهمیت دهید. مثلا کمتر از سشوار و اتو مو استفاده کنید و از شوینده های مناسب برای شستشوی مو بهره بگیرید.

اکستنشن مو را بشناسید

بسیاری از افراد با این روش آشنایی ندارند به همین دلیل بهتر است علاوه بر دوام اکستنشن مو به معرفی این روش نیز بپردازیم.اکستنشن مو روشی است که برای مقاصد زیادی به کار گرفته میشود.

بسیاری از افراد برای افزایش سایز موهای خود از این روش استفاده میکنند در حالی که برخی نیز برای پرپشت نشان دادن موهای خود و پنهان کردن کم پشتی موها از این روش بهره میگیرند.

مراحل این روش به این گونه است که برای افزایش زیبایی موها دسته هایی از موهای مصنوعی و یا طبیعی جمع آوری میشود و با توجه به شرایط فرد با استفاده از روش های مختلف به موهای فرد متصل میشود.

عوامل موثر بر دوام اکستنشن مو

عوامل موثر بر دوام اکستنشن مو عبارتند از:

دوام اکستنشن مو یکی از مواردی است که بسیاری از افراد قبل از این که به این روش فکر کنند قصد دارند از آن اطلاع کنند. به طور کلی دوام این روش میتواند به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد که هر کدام از آن ها باعث کاهش و یا افزایش ماندگاری این روش شوند.

اما به طور کلی زمان ۳ الی ۴ ماه برای ماندگاری این روش تضمین میشود. البته در صورتی که مراقبت های لازم را به کار گیرید قطعا دوام اکستنشن مو تا حد زیادی افزایش خواهد یافت.

همانطور که گفتیم دوام اکستنشن مو به عوامل مختلفی بستگی دارد.یکی از مهمترین موارد تاثیر گذار تجربه ی اکستنشن کاران است به طور که با مراجعه به افراد ماهر قطعا شاهد افزایش ماندگاری اکستنشن خواهید بود. علاوه بر این رعایت مراقبت های لازم هم تاثیر زیادی در دوام اکستنشن مو خواهد داشت که باید به آن توجه داشته باشید.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha