مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

دلمه های بعد از کاشت ابرو دلمه های بعد از کاشت ابرو
9 ژانویه 2019 بدون نظر 2063 بازدید

جلوگیری از ایجاد دلمه های بعد از کاشت ابرو

اگر چه انجام هر گونه عمل زیبایی با یکسری عوارض جانبی همراه خواهد بود اما با انجام مراقبت های لازم می توان تا حد ممکن از بروز برخی عوارض و پایدار شدن آنها جلوگیری کرد، در همین راستا در این مقاله، جلوگیری از ایجاد دلمه های بعد از کاشت ابرو مورد بررسی قرار گرفته شده است.

عمل زیبایی کاشت ابرو

در عمل کاشت ابرو، به منظور ایجاد تراکم مناسبی از موها، طی ۳ الی ۷ ساعت با توجه به میزان موی مورد نیاز در ابرو، به برداشت فولیکول های مو از ناحیه پشت سر یا اطراف گوش ها به کمک جراحی یا دستگاه های برداشت مو اقدام می شود، سپس همین موها پس از جداسازی و خالص سازی، در ناحیه ی ابرو و در خط رویش طراحی شده، با دقت و با توجه به زاویه ی رویش سایر موهای ابرو، با ایجاد شکاف های ریزی پیوند زده می شوند. در واقع عمل برداشت موهایی همراه با ریشه از یک ناحیه و انتقال آنها به ناحیه ی ابرو، عمل کاشت ابرو نامیده می شود.

جلوگیری از ایجاد دلمه های بعد از کاشت ابرو

علت دلمه های بعد از کاشت ابرو

ایجاد دلمه های کوچک یا نقطه های کوچک انعقاد خون، روز بعد از کاشت ابرو، از جمله عوارض عمل کاشت می باشند که در محل ایجاد شکاف ها یا زخم هایی که مو در آن کاشته می شوند، ایجاد می گردند. اگر چه ایجاد دلمه ها پس از کاشت ابرو، منظره ی ابرو را نامطلوب می سازد اما به هیچ وجه نباید به این دلمه ها دست زد، زیرا موجب خارج شدن پیوندها از پوست خواهد شد. در صورت ایجاد دلمه ها در محل کاشت ابرو، حدود ۵ الی ۱۰ روز، این زائده های کوچک خود به خود خواهند ریخت و به درمان خاصی نیز نیاز نخواهند داشت.

درمان دلمه های بعد از کاشت ابرو

از آنجا که پیشگیری بهتر از درمان است، لذا به منظور جلوگیری از وارد آمدن هر گونه آسیب به موهای پیوندی، باید از ایجاد دلمه ها پس از کاشت ابرو، جلوگیری کرد، مرطوب نگه داشتن محل کاشت از طریق اسپری آب و فوم این هدف را محقق خواهد ساخت، به هر حال اگر دلمه ها در محل پیوند ایجاد شدند، قرار دادن ژل گیاه مرطوب کننده ی آلوئه ورا روی محل پیوند، موجب تسریع ریختن زخم ها خواهد شد، همچنین با اسپری مداوم سرم و آب طی شبانه روز، به طور موثری می توان بهبود دلمه ها را سرعت بخشید.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha