مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کچلی خانم ها کچلی خانم ها
3 نوامبر 2018 بدون نظر 403 بازدید

دلایل کچلی خانم ها

همانطور که میدانید خانم ها برای زیبایی خود بیش از حد اهمیت قائلند به همین دلیل در صورتی که به دلایل مختلف زیبایی شان ذره ای کاسته شود دچار مشکلات روحی میشوند. کچلی خانم ها میتواند یکی از بزرگ ترین مشکلاتی باشد که میتواند زیبایی را کاهش دهد. خوشبختانه با استفاده از روش هایی که در حال حاضر به وجود آمده میتوان این مشکل را به راحتی درمان نمود. اما قبل از هر چیز باید دلایل دقیق آن را دانست که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

کچلی خانم ها به علت کم کاری تیروئید

بهتر است بدانید در بسیاری از مواقع کچلی خانم ها میتواند به علت بیماری های نهفته در بدن باشد به همین دلیل برای بررسی علت کچلی باید با انجام آزمایشات مختلف پرداخت.

کم کاری تیروئید یکی از رایج ترین دلایل کچلی است که بسیاری از افراد به علت آن موهای خود را از دست میدهند. بهتر است بدانید کم کاری تیروئید میتواند مشکلات زیادی برای انسان به وجود آورد به همین دلیل باید به سرعت درمان شود.

دلایل کچلی خانم ها

افرادی که کم کاری تیروئید دارند به راحتی وزن اضافه میکنند و دائمی احساس خستگی و افسردگی دارند. این افراد معمولا نمیتوانند فعالیت های فیزیکی سنگین و بلند مدت انجام دهند.

خوشبختانه برای درمان کم کاری تیروئید میتوان از درمان های دارویی استفاده نمود. داروهای زیادی وجود دارند که متخصصان با تجویز آن ها رفع این بیماری خواهند پرداخت.

کچلی به علت سفت بستن موها

بهتر است بدانید سفت بستن موها هم از دلایل اصلی کچلی خانم ها ست چون بسیاری از خانم ها برای حالت دادن موهای خود از مدل هایی استفاده میکنند که فشار زیادی بر روی موها وارد میکند.

برای مدل دادن موها باید تا جایی که امکان دارد از کشیدن موها و وارد کردن فشار مضاعف بر روی آن خودداری کنید چون این کار باعث میشود احتمال ریزش مو و کچلی افزایش پیدا کند. برای رفع آسیب هایی که بر اثر محکم بستن مو به وجود می آید میتوانید از داروهای گیاهی استفاده کنید تا شاهد تقویت موهای خود باشید.

کچلی خانم ها به علت بیماری لوپوس

بیماری لوپوس هم از دلایلی است که باعث کچلی خانم ها میشود. این بیماری یک نوع بیماری خود ایمنی است که باعث میشود سیستم ایمنی بدن با بافت های بدن به مبارزه بپردازد.

افرادی که دچار این بیماری میشوند شاهد خستگی شدید، زخم های دهانی، درد چشم و کچلی باشند. برای رفع این مشکل از داروهایی مانند پردنیزون استفاده میشود و در اکثر موارد افرادی که از داروها استفاده میکنند به نتیجه میرسند.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha