مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کم پشتی ابرو کم پشتی ابرو
17 اکتبر 2018 بدون نظر 680 بازدید

دلایل کم پشتی ابرو و روش های درمان آن

همانطور که میدانید برای این که چهره ی انسان زیبا به نظر برسد باید اجزای مختلف صورت با یکدیگر هماهنگی داشته باشند و علاوه بر این هر کدام از قسمت های مختلف چهره با یکدیگر هماهنگی داشته باشند. در میان اجزای صورت ابروها جزء قسمت هایی هستند که تاثیر زیادی در زیبایی انسان دارند به همین دلیل برای اینکه زیبا تر شوید باید با استفاده از راهکارهایی که وجود دارد به افزایش زیبایی ابروها بپردازید. در این مطلب تصمیم گرفته ایم به دلایل کم پشتی ابرو و روش های درمان آن بپردازیم پس با ما همراه باشید.

دلایل کم پشتی ابرو

کم پشتی ابرو میتواند دلایل مختلفی داشته باشد که در بسیاری از مواقع به راحتی قابل تشخیص نیست به همین دلیل باید برای تشخیص علت دقیق آن به متخصصان زیبایی مراجعه کرد.

در بسیاری از مواقع افرادی که دچار کم پشتی موهای ابرو هستند این مشکل را از والدین خود به ارث برده اند و اگر دقت کنند در نزدیکانشان هم این مشکل را مشاهده خواهند کرد.

دلایل کم پشتی ابرو و روش های درمان آن

اما علاوه بر موردی که گفته شد سوء تغذیه و مشکلات روحی هم باعث ریزش ابرو و موهای سر میشود به همین دلیل باید به بررسی این موارد هم پرداخت.

در صورتی که کم پشتی ابروها به این دلایل باشد باید برای درمان آن به رفع مشکلات روحی پرداخت و از غذاهای مفید استفاده نمود تا سوء تغذیه برطرف شود.

رفع کم پشتی ابرو با کاشت ابرو

کاشت ابرو در بسیاری از مواقع بهترین روش برای درمان کم پشتی ابرو خواهد بود. برای استفاده از این روش باید بیمار شرایط کافی داشته باشد و علاوه بر این به بیماری های مختلف مانند دیابت مبتلا نشده باشد.

برای کاشت ابرو متخصصان ابتدا فولیکول های مناسب را از قسمت پشت سر استخراج میکنند و بعد از این با استفاده از روش هایی که وجود دارد آن ها را در قسمت های ابرو پیوند میزنند.

روش کاشت ابرو برای کم پشتی ابروی افرادی مناسب است که به صورت ژنتیکی ابروهایشان تراکم کافی نداشته است و یا در طول زمان به علت آسیب های فیزیکی دچار ریزش شده است. اگر می خواهید بدانید کاشت ابرو چیست و چگونه انجام می گردد، مقاله های مرتبط را مطالعه نمایید.

رفع کم پشتی ابرو با داروهای گیاهی

برای رفع کم پشتی ابرو میتواند از داروهای گیاهی هم استفاده کنید. در صورتی که در ابروها موهای نازک وجود داشته باشد میتوان با استفاده از داروهای گیاهی شاهد افزایش تراکم ابرو بود.

برای استفاده از داروهای گیاهی باید توجه داشته باشید که این روش باعث رشد موهای جدید نخواهد شد و فقط باعث میشود موهایی که در ابرو وجود دارد تقویت شود.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha