مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو ناموفق کاشت مو ناموفق
10 اکتبر 2018 بدون نظر 1995 بازدید

دلایل کاشت مو ناموفق

افرادی که برای رفع ریزش موی خود از روش های کاشت مو استفاده میکنند در اکثر موارد به نتیجه میرسند چون استفاده از روش های کاشت مو باعث جایگزین شدن فولیکول ها ضعیف با قوی میشود به همین دلیل موهای جدیدی که رشد میکنند دچار ریزش نمیشوند. البته باید توجه داشته باشید که برای کاشت مو حتما باید به متخصصان با تجربه مراجعه کرد چون در غیر اینصورت ممکن است شاهد کاشت مو ناموفق باشید.

امروزه مراکز غیر مجاز زیادی وجود دارند که با استفاده از پزشک عمومی و حداقل امکانات به کاشت مو میپردازند و همین باعث میشود بیمارانی که از این روش ها استفاده میکنند به مشکلات زیادی دچار شوند. در بسیاری از مواقع مشکلاتی که برای بیماران به وجود می آید به راحتی قابل درمان نیست و فرد باید هزینه ی زیادی برای آن صرف کند.

کاشت مو ناموفق چیست؟

افرادی که از کاشت مو استفاده میکنند انتظاراتی از روش درمانی خود دارند. در صورتی که این انتظارات بعد از کاشت مو تحقق نیابد میگوییم کاشت مو ناموفق به وجود آمده است به همین دلیل باید توجه داشته باشید که همیشه با روش های کاشت مو به صورت دقیق آشنایی پیدا کنید.

دلایل کاشت مو ناموفق

متاسفانه برخی از بیماران انتظار دارند بعد از کاشت مو شاهد موهایی کاملا پرپشت باشند به طوری که حتی تراکم موهایشان از موهای دیگران بیشتر باشد که متاسفانه همین باعث میشود تا بعد از کاشت مو از نتیجه ای که به دست می آید رضایت کافی نداشته باشند.

دلایل کاشت مو ناموفق چیست؟

کاشت مو ناموفق میتواند دلایل مختلفی داشته باشد. همانطور که اشاره کردیم یکی از دلایل آن عدم آشنایی بیمار با نتیجه کاشت مو است. اما علاوه بر این مراجعه به متخصصان بی تجربه و مراکز غیر معتبر هم قطعا باعث میشود تا کاشت مو با عدم موفقیت مواجه شود به همین دلیل باید تا جایی که ممکن است به بهترین متخصصان زیبایی برای کاشت مو مراجعه کنید.

عوارض کاشت مو ناموفق چیست؟

عوارض کاشت مو ناموفق به شرح زیر می باشد:

کاشت مو ناموفق ممکن است با عوارض خطرناک همراه باشد به همین دلیل باید حتما برای کاشت مو به مراکز معتبر مراجعه کنید. عفونت های گسترده و خونریزی ممکن است یکی از عوارض کاشت مو در مراکز غیر معتبر باشد.

علاوه بر این ممکن است شاهد بی حسی در سر و حتی ریزش موهای کاشته شده باشید. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که کاشت مو روشی کاملا ایمن است و در صورتی که توسط متخصصان با تجربه انجام شود مشکلی به وجود نخواهد امد.

[تعداد: 4   میانگین: 3.8/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha