مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

طاسی زودرس طاسی زودرس
29 اکتبر 2018 بدون نظر 668 بازدید

دلایل طاسی زودرس و درمان قطعی آن

طاسی زودرس از مشکلاتی است که ممکن است بسیاری از افراد با آن روبرو شوند. به علت اینکه طاسی میتواند تاثیر بدی بر روی روحیه ی انسان داشته باشد باید در سریعترین زمان ممکن علت آن مشخص شود تا بتوان با توجه به آن از روش های مناسب برای رفع کچلی و طاسی استفاده نمود. خوشبختانه در حال حاضر روش های درمانی زیادی وجود دارد که با استفاده از آن ها میتوان به درمان قطعی ریزش مو پرداخت. کافی است تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید تا با این روش ها بیشتر آشنا شوید.

دلایل طاسی زودرس چیست؟

طاسی زودرس در صورتی که بعد از سنین ۱۸ سالگی به وجود آید میتواند به علت مشکلات هورمونی و ژنتیکی به وجود آید. بهتر است بدانید بسیاری از آقایان در اوایل سنین جوانی اولین علائم ریزش مو و کچلی ژنتیکی را مشاهده میکنند. برای درمان این مشکل تا سنین ۲۵ سالگی درمان قطعی وجود ندارد اما بعد از آن میتوان با روش هایی مانند کاشت مو به درمان قطعی آن پرداخت.

دلایل طاسی زودرس و درمان قطعی آن

البته باید توجه داشته باشید که در طاسی زودرس در سنین زیر ۱۸ سالگی در اکثر موارد به علت مشکلات ژنتیکی نخواهد بود. در این دوران ریزش مو به علت سوء تغذیه، مشکلات روحی و سایر بیماری های نهفته ای که در بدن وجود دارد به وجود خواهد آمد. علاوه بر این ممکن است در برخی موارد افرادی که ریزش مو در سنین پایین را تجربه میکنند دچار بیماری هایی نظیر آلوپسی شده باشند.

برای درمان طاسی زودرس باید چه کرد؟

برای درمان طاسی زودرس روش های زیادی وجود دارد که بعد از بررسی علت آن میتوانید به استفاده از روش های مختلف بپردازید. در صورتی که دلیل ریزش مو وجود بیماری های دیگر باشد میتوان با رفع بیماری شاهد رشد موهای جدید بود. مثلا در مواردی که ریزش مو به علت بیماری های کبدی، بیماری های روحی و … به وجود آمده باشد میتوان با درمان بیماری به رشد موها کمک کرد.

اما در صورتی که طاسی زودرس از نوع ژنتیکی یا هورمونی باشد باید برای رفع قطعی آن از روش هایی مانند کاشت مو استفاده کرد که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد.

درمان قطعی طاسی زودرس با کاشت مو

همانطور که گفتیم در صورتی که طاسی زودرس به علت مشکلات ژنتیکی به وجود آمده باشد باید از روش هایی مانند کاشت مو استفاده نمود. به علت اینکه با استفاده از روش های دیگر نمیتوان شاهد رشد موهای جدید بود روش کاشت مو تنها روشی است که میتوان برای درمان قطعی ریزش موی ژنتیکی به کار گرفت. افرادی که دچار بیماری های خاص نباشند و بانک موی کافی داشته باشند میتوانند از این روش استفاده کنند.

[تعداد: 3   میانگین: 4.7/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha