مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

دلایل ریزش مو دلایل ریزش مو
1 اکتبر 2018 بدون نظر 518 بازدید

دلایل ریزش مو و انواع درمان ها

دانستن دلایل ریزش مو یکی از اولین قدم هایی است که باید برای رفع ریزش مو طی شود. به همین دلیل باید قبل از این که به روش های درمانی فکر کنید برای جویا شدن علت ریزش مو به متخصصان زیبایی مراجعه کنید تا بهترین روش درمانی که وجود دارد برای رفع ریزش موهایتان به کار گرفته شود.

متاسفانه بسیاری از افراد روند درمان ریزش مو که در سالها پیش وجود داشته را هنوز فراموش نکرده اند و هنوز هم برای درمان ریزش مو از روش های سنتی استفاده میکنند.

غافل از این که در اکثر موارد به نتیجه ی دلخواه دست پیدا نمیکنند و ریزش موها برایشان باقی میماند و در این مسیر فقط زمان و هزینه ی خود را بیهوده هدر میدهند. البته این روش ها در برخی موارد میتواند اثر بخش باشد اما قطعا در صورتی که بدون دانستن دلایل ریزش مو از آن استفاده کنید نتیجه ی خاصی را به دنبال نخواهد داشت.

شایع ترین دلایل ریزش مو

شایع ترین علل ریزش مو به شرح زیر می باشد:

ریزش مو یکی از بزرگترین مشکلاتی است که میتواند زیبایی افراد را تا حد زیادی کاهش دهد بهتر است بدانید افرادی که به این مشکل مبتلا میشوند در اکثر موارد روحیه ی خود را از دست میدهند و حتی دچار افسردگی میشوند.

دلایل ریزش مو و انواع درمان ها

دلایل ریزش موی سر عمدتا بسیار گسترده است به طوری که امکان معرفی همه ی آن ها وجود ندارد اما به طور کلی از میان شایع ترین دلایل ریزش مو میتوان به مشکلات ژنتیکی اشاره نمود.متاسفانه امروزه بسیاری از افراد به علت مشکلات ژنتیکی دچار ریزش مو میشوند. ریزش مو ژنتیکی و یا ارثی را نمیتوان به راحتی درمان نمود و معمولا تنها روش قطعی برای درمان آن کاشت مو خواهد بود.

درمان ریزش موی ارثی با کاشت مو

همانطور که گفتیم یکی از دلایل ریزش مو که بسیار شایع است مشکلات ژنتیکی خواهد بود. افرادی که به دلیل مشکلات ژنتیکی دچار ریزش مو میشوند نمیتوانند به راحتی شاهد رشد موهای قبل خود باشند به همین دلیل باید برای رفع این مشکل از کاشت مو استفاده کنند.

خوشبختانه در اکثر موارد با استفاده از کاشت مو میتوانید شاهد رشد موهای جدید باشید.بر خلاف تصوری که وجود دارد موهای جدید به هیچ وجه غیر طبیعی نخواهند بود و میتوانید به راحتی به اصلاح آن ها بپردازید.

درمان ریزش مو با داروهای گیاهی

درمان ریزش مو با داروهای گیاهی در زمانی اثر بخش خواهد بود که دلایل ریزش مو ارثی و یا ژنتیکی نباشد. افرادی که به دلیل اسیب های سطحی مو،قرار گیری در نور مستقیم افتاب و … دچار ریزش مو شده اند میتوانند برای درمان آن از داروهای گیاهی استفاده کنند.از میان داروهای گاهی میتوان به روغن زیتون،روغن نارگیل،تخم مرغ و … اشاره نمود که هر کدام در شرایط مختلف میتوانند نتیجه بخش باشند.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha