مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ریزش شدید موی سر ریزش شدید موی سر
11 اکتبر 2018 بدون نظر 674 بازدید

دلایل ریزش شدید موی سر و روش های درمان آن

توجه به زیبایی اهمیت زیادی در کیفیت زندگی انسان دارد به همین دلیل برای اینکه رضایت شخصی داشته باشید حتما باید به زیبایی تان توجه کافی داشته باشید در غیر اینصورت ممکن است دچار مشکلات مختلف روحی شوید که به راحتی قابل درمان نباشد. ریزش موی سر یکی از مشکلاتی است که در بسیاری از مواقع باعث میشود تا زیبایی افراد تا حد زیادی کاهش پیدا کند به همین دلیل باید برای درمان آن از راهکارهای موثر استفاده نمود. ریزش شدید موی سر میتواند دلایل مختلفی داشته باشد که از میان آن میتوان به سوء تغذیه و نواقص ژنتیکی اشاره کرد اما این دلایل آنقدر گسترده اند که نمیتوان به راحتی به علت دقیق ریزش مو پی برد به همین دلیل همیشه باید برای رفع قطعی ریزش مو به متخصصان زیبایی مراجعه کرد. در ادامه به ریزش موی شدید بیشتر خواهیم پرداخت.

علت ریزش شدید موی سر چیست؟

یکی از علت های رایج ریزش شدید موی سر نواقص ژنتیکی است. افرادی که دچار ریزش موی ژنتیکی میشوند در مدت زمانی کوتاه بخش بزرگی موهای خود را از دست میدهند.

دلایل ریزش شدید موی سر و روش های درمان آن

این نوع ریزش مو در بسیاری از خانم ها و آقایان دیده میشود و تقریبا درصد بالایی از افراد دچار این نوع ریزش مو میشوند. اما علاوه بر این سوء تغذیه، مشکلات روحی، بیماری های کبدی و … هم میتواند باعث ریزش موی شدید سر شود که در این مواقع باید برای درمان ریزش مو حتما به متخصص پوست و مو مراجعه کرد تا از روش های درمانی مناسب استفاده شود.

برای درمان ریزش شدید موی سر باید چه کرد؟

بعد از اینکه علت دقیق ریزش شدید موی سر مشخص شد میتوان با استفاده از روش هایی که وجود دارد به رفع ریزش مو پرداخت. در صورتی که ریزش مو به علت سایر بیماری ها در بدن به وجود امده باشد باید قبل از هر چیز به رفع ریزش موی به وجود آمده پرداخت. اما برای رفع ریزش موی ارثی باید حتما از روش های موثر مانند کاشت مو، ترمیم مو، لیزر تراپی و پی ار پی استفاده کرد.

درمان ریزش شدید موی سر با کاشت مو چگونه است؟

برای درمان ریزش شدید موی سر میتوان در اکثر موارد از روش های کاشت مو استفاده کرد. به علت این که در اکثر موارد نوع ریزش مو ژنتیکی است برای رفع ریزش مو باید از روش کاشت مو استفاده کرد.

روش های کاشت مو جزء روش های کاملا ایمن به شمار میروند. در این روش ها متخصصان برای رفع ریزش مو به استخراج فولیکول ها سالم از پشت سر میپردازند و بعد از آن فولیکول ها را در سر پیوند میزنند.

[تعداد: 2   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha