مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

دستگاه SAFER دستگاه SAFER
16 اکتبر 2018 بدون نظر 1645 بازدید

دستگاه SAFER برای کاشت مو

برای اینکه به رفع ریزش مو بپردازید روش های مختلفی وجود دارد وجود دارد که از میان آن ها کاشت مو یکی از بهترین روش هاست چون مزایایی که در کاشت مو وجود دارد در هیچ روش دیگری وجود نخواهد داشت. با استفاده از روش های جدیدی که برای کاشت مو به وجود آمده میتوان در مدت یک تا دو جلسه به رفع ریزش موهای بیمار پرداخت. در روش های جدید عمدتا از دستگاه های تمام اتوماتیک مانند دستگاه SAFER تا بتوان کاشت مو را به بهترین شکل ممکن انجام داد.

کاشت مو با دستگاه safer

تا قبل از اینکه روش های جدید مانند sut، fue و … برای کاشت مو متداول شوند اکثر متخصصان برای کاشت مو از روش های جراحی استفاده میکردند که همین باعث میشد استفاده از کاشت مو عوارض قابل توجهی را برای بیماران به وجود آورد. اما خوشبختانه امروزه با روش هایی که وجود دارد میتوان بدون هیچگونه مشکل به رفع ریزش موهای بیمار پرداخت.

استفاده از دستگاه SAFER برای کاشت مو یکی از جدیدترین روش هاست که با کمک آن میتوان کاشت مو را با مزایای قابل توجهی انجام داد. استفاده از این دستگاه باعث میشود تا متخصصان بتوانند در یک جلسه کاشت مو را انجام دهند.

دستگاه SAFER برای کاشت مو

دستگاه SAFER

این روش ها بیشتر برای افرادی مناسب خواهد بود که بانک موی قوی داشته باشند چون ممکن است به درصدی از فولیکول هایی که استخراج میشود آسیب وارد شود.

مزایا و عوارض کاشت مو با دستگاه سیفر

مزایای کاشت مو با دستگاه SAFER

همانطور که گفتیم استفاده از دستگاه SAFER برای کاشت مو مزایای زیادی به دنبال خواهد داشت. یکی از مهمترین مزایای آن این است که میتوان در یک جلسه به پیوند تعداد زیادی از موها پرداخت.

علاوه بر این به علت دقتی که این دستگاه ها دارند خط رویش موها بسیار طبیعی خواهد بود و همین باعث میشود افرادی که از آن استفاده میکنند شاهد رشد موهایی کاملا طبیعی باشند.

مزیت دیگر کاشت مو با دستگاه سیفر این است که با استفاده از این دستگاه میتوان در یک جلسه تعداد زیادی از موها را پیوند زد به همین دلیل تعداد جلسات کاشت مو کاهش پیدا میکند.

عوارض کاشت مو با دستگاه SAFER

کاشت مو با استفاده از دستگاه سیفر عوارض کمتری به دنبال خواهد داشت چون با استفاده از این روش ها نیاز به برش و بخیه وجود ندارد. اما به طور کلی در کلیه روش های کاشت مو احتمال عفونت، خونریزی، بی حسی سر و عوارض این چنینی وجود خواهد داشت که باید برای کاهش احتمال آن حتما به متخصصان با تجربه و مراکز معتبر مراجعه کرد.

[تعداد: 4   میانگین: 2.8/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha