مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

قبل از کاشت ریش قبل از کاشت ریش
13 اکتبر 2018 بدون نظر 825 بازدید

دستورالعمل های قبل از کاشت ریش و سبیل

بسیاری از آقایان به دنبال روش هایی میگردند که با استفاده از آن بتوانند به ریش و سبیل پرپشت دست پیدا کنند چون متاسفانه درصد زیادی از آقایان به صورت ارثی ریش و سبیل کم پشتی دارند و همین باعث شده است تا زیبایی شان تا حد زیادی کاهش پیدا کند. خوشبختانه در حال حاضر برای رفع کچلی و کم پشتی صورت روش های زیادی وجود دارد که در اکثر موارد میتوان با استفاده از آن ها به نتایج قابل قبولی دست پیدا کرد. از میان روش هایی که وجود دارد کاشت ریش و سبیل یکی از بهترین روش هاست. افرادی که از این روش استفاده میکنند میتوانند از نتیجه ای که به وجود خواهد آمد کاملا اطمینان داشته باشند. برای اینکه فرد با استفاده از کاشت ریش به دلخواه دست یابد باید حتما به دستورالعمل های قبل از کاشت ریش و سبیل و بعد از آن توجه کافی داشته باشد.

دستورالعمل های قبل از کاشت ریش و سبیل

برای اینکه با استفاده از روش های مختلف کاشت ریش و سبیل باید به دستورالعمل هایی که توسط متخصصان توصیه میشود توجه کافی داشته باشید.

رعایت مواردی که گفته میشود باعث خواهد شد تا موهای کاشته شده رشد بهتری داشته باشند. علاوه بر این در حین عمل مشکلات کمتری به وجود خواهد آمد و شاهد کمترین عوارض خواهید بود.

دستورالعمل های قبل از کاشت ریش و سبیل

به طور کلی ده روز قبل از کاشت باید استعمال دخانیات، مصرف الکل و داروهای ضد انعقاد خون متوقف شود. علاوه بر این در این دوران بهتر است به تغذیه خود توجه داشته باشید و مصرف هر گونه دارو را با متخصصان در میان بگذارید.

نکات بعد از کاشت ریش و سبیل

بعد از کاشت ریش و سبیل هم باید به یک سری نکات توجه داشته باشید. یکی از مهمترین مواردی که باید رعایت شود توجه به بهداشت ناحیه ی صورت است.

برای اینکار باید تا چند روز بعد از کاشت مو از سرم های شستشو استفاده کنید. علاوه بر این باید بعد از کاشت موهای صورت به وضعیت روحی خود توجه داشته باشید، به صورت منظم به مصرف داروهای تجویز شده بپردازید و از رژیم غذایی مناسب استفاده کنید.

مزایای کاشت ریش و سبیل

مزایای کاشت ریش و سبیل به شرح زیر می باشد:

در صورتی که به دستورالعمل های قبل و بعد از کاشت ریش و سبیل توجه داشته باشید قطعا شاهد مزایای قابل توجهی این روش خواهید بود. استفاده از روش کاشت سبیل باعث میشود تا موهای صورت به صورت قطعی و دائمی رشد کنند.

موهایی که کاشته میشود ظاهری کاملا طبیعی خواهد داشت و افرادی که از این روش استفاده میکنند در اکثر موارد عوارضی را تجربه نخواهند کرد.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha