مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

درمان صد در صدی ریزش مو درمان صد در صدی ریزش مو
9 فوریه 2019 بدون نظر 342 بازدید

درمان صد در صدی ریزش مو ممکن است

درمان صد در صدی ریزش مو موضوعی است که در بسیاری از تبلیغات مطرح میشود این در حالی است که روش های زیادی برای اینکار وجود ندارد و افرادی که دچار ریزش مو میشوند نمیتوانند با استفاده از هر روشی به نتایج دلخواه دست پیدا کنند. مثلا شامپوها و لوسیون های تقویت کننده در اکثر موارد نتایج قابل توجهی به دنبال نخواهند داشت به همین دلیل نباید برای کچلی و طاسی از آن ها استفاده کرد. در ادامه به روش هایی که در کلینک های زیبایی برای درمان قطعی ریزش مو استفاده میشود خواهیم پرداخت.

درمان صد در صدی ریزش مو

قبل از اینکه به فکر درمان ریزش موی خود باشید باید این موضوع را بدانید که هیچ روش قطعی برای درمان صد در صدی ریزش مو وجود ندارد به همین دلیل نباید به امتحان روش هایی که دیگران استفاده کرده اند بپردازید. این کار باعث میشود تا روند درمان ریزش موهایتان طولانی تر شود و به نتایج قابل توجهی دست پیدا نکنید. در این موارد بهترین کار ممکن این است که با یک پزشک با تجربه مشورت نمایید.

درمان صد در صدی ریزش مو ممکن است

مراجعه به متخصصان با تجربه باعث میشود تا با توجه به نوع ریزش مویی که به آن مبتلا شده اید بهترین روش برای درمان صد در صدی ریزش مو مشخص شود. بهتر است بدانید افرادی که دچار ریزش مو میشوند در برخی موارد با داروها و روش های غیر تهاجمی به نتیجه خواهند رسید و در برخی اوقات هم باید برای رفع مشکل خود از روش های موثر مانند کاشت مو استفاده کنند.

درمان سنتی ریزش مو

اگر تصور میکنید برای درمان صد در صدی ریزش مو میتوان از روش های سنتی استفاده کرد بهتر است بدانید در اکثر موارد حق با شما نخواهد بود چون برای درمان بسیاری از ریزش موها نمیتوان از روش های سنتی استفاده کرد و افرادی که از این روش ها استفاده میکنند در اکثر موارد شاهد رشد موهای جدید نخواهند بود.

مثلا ریزش موی ژنتیکی یا ارثی از آن دسته ریزش موهاست که با هر روشی درمان نخواهد شد و افرادی که دچار آن میشوند باید از روش هایی مانند کاشت مو، پی ار پی و … که در کلینیک های زیبایی وجود دارد استفاده کنند.

درمان ریزش مو با محصولات تقویت مو

استفاده از محصولات تقویت مو هم باعث درمان صد در صدی ریزش مو نخواهد شد به همین دلیل نباید بیش از حد روی آن ها حساب کنید. شامپوها، لوسیون ها و مکمل هایی که برای تقویت مو در بازار به فروش میرسد برای درمان ریزش موی خفیف و سطحی ممکن است اثرات خوبی داشته باشد اما به هیچ وجه باعث معجزه نخواهد کرد و همه ی افراد با آن به نتیجه نخواهند رسید.

[تعداد: 2   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha