مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ریزش مو ژنتیکی در زنان ریزش مو ژنتیکی در زنان
9 اکتبر 2018 بدون نظر 678 بازدید

ریزش مو ژنتیکی در زنان چگونه درمان می شود؟

ریزش مو ژنتیکی در زنان یکی از شایع ترین مشکلاتی است که بسیاری از افراد برای درمان آن به متخصصان زیبایی مراجعه میکنند. متاسفانه این نوع ریزش مو به راحتی قابل درمان نیست و باید برای رفع دائمی آن از روش های نسبتا گران قیمت استفاده کنید.

بهتر است این نکته را بدانید که درمان این نوع ریزش مو با روش های سنتی امکان پذیر نیست و نباید زمان و هزینه ی خود را با استفاده از این روش ها هدر دهید چون در غیر اینصورت عوارض روحی کاشت مو افزایش خواهد یافت و حتی ممکن است دچار مشکلات روحی شدید شوید.

برای انتخاب بهترین روش برای درمان ریزش مو ژنتیکی در زنان بهترین کار این است که به متخصصان زیبایی مراجعه کنید.متخصصان زیبایی میتوانند با بررسی شرایط شما و روش های درمانی مختلف به انتخاب بهترین روش ممکن برای درمان ریزش مو بپردازند.

روش های درمان ریزش مو ژنتیکی در زنان

ریزش مو ژنتیکی در زنان به ریزش مویی گفته میشود که در آن فرد به صورت ژنتیکی مستعد ریزش مو است. در ریزش موی ژنتیکی فولیکول ها مو بعد از سنینی خاص دچار ضعف میشود و توانایی آن برای رشد موهای ضخیم از بین میرود و به همین دلیل در افرادی که دچار ریزش موی ژنتیکی شده اند شاهد نازکی مو و کم پشتی آن خواهیم بود.

ریزش مو ژنتیکی در زنان چگونه درمان می شود؟

ریزش موی ژنتیکی در برخی موارد باعث میشود تا تمام نواحی سر دچار ریزش شوند اما در مواردی هم ممکن است فقط شاهد ریزش موی برخی از نقاط سر باشیم. برای درمان ریزش موی ارثی روش های مختلفی وجود دارد که از میان ان میتوان به لیزر، پی ار پی و کاشت مو اشاره کرد.

درمان ریزش مو ژنتیکی در زنان با لیزر

از میان روش هایی که برای درمان ریزش مو ژنتیکی در زنان وجود دارد لیزرتراپی یکی از کم هزینه و کم دردسر ترین روشی است که میتوانید با استفاده از آن به نتایج قابل توجهی دست پیدا کنید.

البته استفاده از این روش به صورت تضمیینی مشکلتان را حل نخواهد کرد اما در بسیاری از موارد میتوانید شاهد افزایش رشد و ضخامت موها باشید.در این روش برای افزایش رشد مو، اشعه ی لیزر به موهای بیمار تابیده میشود و باعث تحریک فولیکول ها میگردد که به دنبال آن شاهد تقویت موهای سر خواهیم بود.

رفع ریزش مو ژنتیکی در زنان با پیوند مو

برای رفع ریزش مو ژنتیکی در زنان در زنان میتوان از پیوند مو هم استفاده نمود.در واقع این روش تنها روش قطعی درمان ریزش موی ارثی است که میتوان با استفاده از آن از درمان قطعی ریزش موهایتان اطمینان داشته باشید.

در این روش فولیکول های موی سر تقویت نمیشوند.به جای آن متخصصان فولیکول ها جدیدی را به قسمت سر انتقال میدهند.این فولیکول ها معمولا از ناحیه پشت سر استخراج میشوند اما میتوان از موهای سایر نقاط بدن نیز استفاده نمود.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha