مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

درمان ریزش مو چقدر طول می کشد درمان ریزش مو چقدر طول می کشد
29 دسامبر 2018 بدون نظر 705 بازدید

درمان ریزش مو چقدر طول می کشد

در حال حاضر درصد زیادی از بیمارانی که دچار ریزش مو میشوند میتوانند با استفاده از روش هایی که وجود دارد به نتیجه برسند و شاهد رشد موهای جدید خود باشند چون در سالهای اخیر روش های درمانی دچار پیشرفت های قابل توجهی شده اند به همین دلیل درمان هرگونه ریزش مو امکان پذیر است. یکی از مسائل مهمی که برای درمان ریزش مو باید به آن توجه کرد زمان رفع ریزش مو است به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به این موضوع بپردازیم که درمان ریزش مو چقدر طول می کشد ؟

درمان ریزش مو چقدر طول می کشد

بسیاری از افراد این سوال را مطرح میکنند که درمان ریزش مو چقدر طول می کشد و به دنبال این هستند که با اطلاع از عددی دقیق بتوانند به نتیجه ی دلخواه برسند این در حالی است که بسیاری از این افراد تصور میکنند ریزش مو تنها به یک دلیل رخ میدهد و میتوان با استفاده از روش هایی یکسان به درمان ریزش مو پرداخت در صورتی که ریزش مو دلایل گوناگونی دارد.

درمان ریزش مو چقدر طول می کشد

برای اینکه بگوییم درمان ریزش مو چقدر طول می کشد، باید قبل از هر چیز بدانیم در مورد کدام نوع از ریزش مو و کدام روش درمانی صحبت میکنیم بنابراین باید قبل از اینکه به مدت زمان درمان ریزش مو فکر کرد برای بررسی علت ریزش مو به پزشک پوست و مو مراجعه کرد. با توجه به این که ریزش موی ارثی رایج ترین نوع ریزش مو است به مدت زمان درمان آن اشاره خواهیم کرد.

مدت زمان درمان ریزش موی ارثی

اگر به متخصصان زیبایی مراجعه کرده اید و میدانید ریزش موهایتان از نوع ارثی است میتوانید به این موضوع پی ببرید که درمان ریزش مو چقدر طول می کشد. بهتر است بدانید برای درمان ریزش موی ارثی میتوان از روش های مختلف استفاده کرد.

در میان این روش ها، کاشت مو یکی از سریعترین روش هاست که با استفاده از آن میتوانید به صورت قطعی بعد از ۲ الی ۳ ماه شاهد رشد موهای خود باشید. مدت زمان درمان این نوع ریزش مو با روش های دیگر مانند لیزر تراپی، پی ار پی و مزوتراپی هم تقریبا ۳ الی ۶ ماه خواهد بود اما نتایج آن ها دائمی نخواهد بود.

ریزش موهای غیر قابل درمان

در رابطه با این سوال که درمان ریزش مو چقدر طول می کشد باید به این موضوع هم اشاره کنیم که متاسفانه برخی از ریزش مو ها به راحتی قابل درمان نیستند به همین دلیل افرادی که دچار آن میشوند به هیچ وجه نمیتوانند از مدت زمان درمان ریزش موی خود اطلاع پیدا کنند. ریزش موی آلوپسی یکی از شناخته شده ترین ریزش موهایی است که متاسفانه درمان قطعی برای آن وجود ندارد.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha