مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ریزش مو تکه ای ریزش مو تکه ای
9 اکتبر 2018 بدون نظر 774 بازدید

درمان ریزش مو تکه ای

در صورتی که دچار ریزش مو شده اید بهترین کار برای درمان آن این است که به متخصصان زیبایی مراجعه کنید چون ریزش مو انواع مختلفی دارد و یک فرد عادی نمیتواند به راحتی علت ریزش موی خود را شناسایی کند. ممکن است با اطلاعاتی که دارید بتوانید حدس هایی در مورد علت ریزش مو ی خود بزنید اما قطعا در اکثر موارد درست نخواهد بود. مثلا در مورد ریزش مو تکه ای بسیاری از افراد تصور میکنند علت این نوع ریزش مو در اکثر موارد وجود قارچ ها و عوامل بیماری زاست در حالی که دلایل دیگری نیز میتواند در پشت این نوع ریزش مو پنهان شده باشد.

به همین دلیل بهتر است تا جایی که میتوانید خودتان به درمان ریزش موهایتان نپردازید. مراجعه به متخصصان زیبایی باعث میشود تا درمان ریزش مو در کمترین زمان ممکن و بهترین شکل انجام شود.

دلیل ریزش مو تکه ای چیست؟

بر خلاف تصور بسیاری از افراد که تصور میکنند علت ریزش مو تکه ای فقط بیماری های قارچی و باکتریایی است بهتر است بدانید این نوع ریزش موی سر میتواند دلایل مختلف داشته باشد که بیماری های قارچی فقط یکی از آن ها خواهد بود.

معمولا بسیاری از افرادی که دچار ریزش مو سکه ای و یا همان تکه ای میشوند استرس های شدید را تجربه کرده اند و یا دچار بیماری های خود ایمنی شده اند.

درمان ریزش مو تکه ای

بیماری خود ایمنی آلوپسی یکی از رایج ترین علل این نوع ریزش مو است که ممکن است در بسیاری از مواقع افراد به علت ابتلا به این بیماری موهای خود را از دست داده باشند.معمولا در صورتی که فرد به این بیماری دچار شده باشد شاهد ریزش موهای سایر نقاط بدن خود نیز خواهد بود.

درمان ریزش مو تکه ای با استفاده از داروها

در صورتی که به علت استرس زیاد و یا بیماری های قارچی دچار ریزش مو تکه ای شده باشید در اکثر موارد بهترین روش درمانی برای رفع ریزش موهایتان استفاده از داروهای موضعی و خوراکی خواهد بود.

علاوه بر این ممکن است متخصصان استفاده از شامپوها و لوسیون ها را برای رفع مشکلتان توصیه کنند. اما ریزش مو آلوپسی معمولا با استفاده از داروها به راحتی درمان نخواهد شد و باید به سراغ روش های موثر تر مانند ترمیم مو رفت.

ترمیم مو برای ریزش مو تکه ای آلوپسی

در صورتی که دچار ریزش مو تکه ای آلوپسی شده باشید معمولا گزینه های زیادی برای درمان در اختیارتان نخواهد بود.در این موارد روش ترمیم مو یکی از بهترین روش هایی است که با استفاده از ان میتوانید تا مدت ها شاهد رفع کچلی و طاسی باشید.

در ترمیم مو متخصصان با استفاده از موهای مصنوعی که از الیاف طبیعی ساخته شده اند کچلی بیمار را پنهان خواهند کرد.این روش به طور کلی با کلاه گیس تفاوت خواهد داشت و باعث میشود موهایتان حالت کاملا طبیعی داشته باشد ضمن اینکه از سرتان به هیچ وجه جدا نخواهد شد و علاوه بر این هیچ عارضه ای به دنبال نخواهد داشت.

[تعداد: 3   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha