مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

متخصص کاشت مو متخصص کاشت مو
30 سپتامبر 2018 بدون نظر 520 بازدید

درمان ریزش مو با متخصص کاشت مو

کاشت مو را می توان بهترین و کاملترین روشی دانست که برای ریزش مو می توان از آن استفاده کرد. اما برای انجام این عمل نیاز است که شما در ابتدا به یک متخصص کاشت مو مراجعه کرده و مشاوره لازم را از او کسب کنید و با گفتن مشکلات و نتیجه ای که مد نظر دارید او را در جهت رساندن به نتیجه دلخواه شما و همچنین انجام عملی راحت کمک کنید.

متخصص کاشت مو

همانطور که می دانید امروزه ریزش مو یکی از شایع ترین مشکلاتی است که افراد به خصوص آقایان با آن دست و پنجه نرم می کنند. این ریزش مو می تواند به دلایل مختلف از جمله وراثت، سانحه و یا تغذیه نامناسب برای افراد اتفاق افتد. اما همانند بسیاری از مشکلاتی که برای افراد وجود دارد و برای درمان آنها راه حلی پیدا شده است برای ریزش مو نیز درمانی وجود دارد.

درمان ریزش مو با متخصص کاشت مو

پس از اینکه یک پزشک متخصص کاشت مو پیدا کردید و او وظیفه انجام این عمل را بر عهده گرفت. در وهله اول به بررسی و شناسایی علت ریزش مو و یا طاسی در ناحیه مورد نظر شما می پردازد و در صورتی که درمان های موضعی و دارویی برای رسیدن به نتیجه دلخواه اثربخش نبودند به انجام کاشت مو روی می آورد.

روش های متفاوتی برای انجام این عمل پیش روی متخصص کاشت مو قرار دارد اما با توجه به پوست و موی شما و همچنین دلایل ریزش موی شما یکی از روش های موجود را انتخاب کرده و با شما در میان می گذارد. حال در این قسمت وقت آن رسیده که روش های کاشت مو را برای شما معرفی کنیم.

روش های کاشت مو برای درمان ریزش مو

همانطور که گفته شد روش های بسیار زیادی برای انجام این عمل پیش روی متخصص کاشت مو قرار دارد برخی از این روش ها عبارتند از: روش fit، روش sut،، روش Fue و… .

اگر بخواهیم در رابطه با این روش ها صحبت کنیم باید بدانیم که اصول اولیه تمامی این روش ها به یک شکل می باشد تنها نحوه کاشت و برداشت موها از ناحیه دهنده مو متفاوت است به عنوان مثال در روش fit و روش sut کسانی که از بانک موی قوی در پشت سر خود بهره مندند می توانند بهترین گزینه برای انجام این عمل می باشند. در صورتی که افراد بانک مویی خوبی نداشته باشند روش های دیگری وجود دارد که پزشکان به انجام آن توصیه می کنند.

[تعداد: 2   میانگین: 3.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha