مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ریزش موی برگشت پذیر ریزش موی برگشت پذیر
11 اکتبر 2018 بدون نظر 595 بازدید

درمان ریزش موی برگشت پذیر

در صورتی که موهایتان دچار ریزش و یا کم پشتی شده است بهتر است در سریعترین زمان ممکن به متخصصان زیبایی مراجعه کنید چون در بسیاری از مواقع افرادی که به ریزش مو مبتلا میشوند ممکن است کچلی کاملا را تجربه کنند. مراجعه به متخصصان زیبایی باعث میشود تا جایی که امکان دارد بروز کچلی کامل به تعویق بیفتد اما به صورت کلی باید به این نکته توجه داشته باشید که در صورتی که دارای ژن طاسی باشید به هر حال دچار ریزش مو خواهید شد و متاسفانه نمیتوان به راحتی از آن جلوگیری کرد. افرادی که به ریزش موی برگشت پذیر یا ریزش موی ژنتیکی مبتلا میشوند برای رفع ریزش موی خود باید از روش های درمانی موثر مانند کاشت مو استفاده کنند در غیر اینصورت ممکن است بعد از مدت زمانی کوتاه شاهد بازگشت ریزش موی خود باشند.

ریزش موی برگشت پذیر چیست؟

ریزش موی برگشت پذیر به نوعی از ریزش موی سر گفته میشود که نتوان با هر روشی به درمان آن پرداخت. افرادی که به این نوع ریزش مو مبتلا میشوند با استفاده از داروهای درمانی شاهد ریزش موی مجدد خواهد بود.

درمان ریزش موی برگشت پذیر

به همین دلیل در صورتی که دچار این نوع ریزش مو شده اید بهتر است تا جایی که ممکن است از درمان های قطعی ریزش مو استفاده کنید در غیر اینصورت با قطع روش های درمانی شاهد ریزش مجدد موهای خود خواهد بود.

برای درمان ریزش موی برگشت پذیر باید چه کرد؟

در صورتی که ریزش موی برگشت پذیر از نوع ارثی باشد برای درمان آن میتوانید از روش هایی مانند کاشت مو استفاده کنید. به علت اینکه در کاشت مو متخصصان به پیوند فولیکول های سالم و قوی میپردازند در اکثر موارد موهایی که رشد میکنند دچار ریزش نخواهند شد و میتوانید با خیال راحت از آن ها استفاده کنید. البته باید توجه داشته باشید که کاشت مو تنها روش درمان کچلی برگشت پذیر نیست اما قطعا برای درمان دائمی باید از این روش استفاده کرد.

جلوگیری از ریزش موی برگشت پذیر چگونه است؟

برای جلوگیری از ریزش موی برگشت پذیر تنها کاری که میتوانید انجام دهید این است که از موهایتان به دقت مراقبت کنید. برای تقویت موها میتوانید از داروهای گیاهی استفاده کنید.

توجه به رژیم غذایی و وضعیت روحی هم میتواند در جلوگیری از انواع ریزش مو ها موثر باشد به همین دلیل باید تا جایی که ممکن است به آن توجه داشته باشید. البته ریزش موی ژنتیکی مشکلی است که به راحتی نمیتوان از آن جلوگیری کرد.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha