مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ریزش موی آندروژنیک ریزش موی آندروژنیک
18 اکتبر 2018 بدون نظر 772 بازدید

درمان ریزش موی آندروژنیک

ریزش موی آندروژنیک نوعی از ریزش مو است که ممکن است بسیاری از افراد به دلیل آن تمام و یا قسمتی از موهای خود را از دست دهند. متاسفانه برای درمان این نوع ریزش مو نمیتوان از درمان های خانگی استفاده کرد به همین دلیل افرادی که دچار ریزش موی آندروژنیک یا ژنتیکی شده اند حتما باید برای رفع آن به متخصصان زیبایی مراجعه کنند در غیر اینصورت به نتیجه ی قابل توجهی دست پیدا نخواهند کرد. در ادامه به ریزش موی ژنتیکی بیشتر خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید.

ریزش موی آندروژنیک چیست؟

ریزش موی آندروژنیک رایج ترین علت ریزش مو است. به طوری که از هر ده آقا که برای رفع ریزش مو به کلینیک های زیبایی مراجعه میکنند ۸ نفر به این نوع ریزش مو مبتلا شده است. این ریزش مو اسم های مختلفی دارد که از میان آن ها میتوان به ریزش موی ارثی، ریزش موی ژنتیکی، ریزش مو با الگوی مردانه و ریزش موی هورمونی اشاره کرد.

درمان ریزش موی آندروژنیک

افرادی که دچار ریزش موی آندروژنیک یا ارثی میشوند معمولا در انتها نازک شدن موهای جلوی سر را مشاهده خواهند کرد. در ادامه موهای جلوی سر کم کم شروع به ریزش میکند و بعد از مدتی فرد شاهد ریزش سایر نقاط سر خواهد بود. بهترین زمان برای رفع ریزش موی ارثی دقیقا زمانی است که فرد اولین علائم ریزش مو را مشاهده میکند چون در این زمان میتوان تا حدی ریزش مو را کنترل نمود.

روش های درمان ریزش موی آندروژنیک

درمان ریزش موی آندروژنیک با کاشت مو

در میان روش هایی که برای رفع ریزش موی آندروژنیک وجود دارد روش کاشت مو یکی از بهترین روش هاست. برای اینکه از این روش استفاده کنید باید بانک موی کافی داشته باشید و علاوه بر این حداقل اثر بخشی روش های درمانی دیگر را امتحان کرده باشید چون در برخی موارد ممکن است با سایر روش ها بتوان به درمان ریزش مو پرداخت.

برای کاشت مو متخصصان از فولیکول ها استفاده خواهند کرد که احتمال ریزش آن ها وجود نداشته باشد به همین دلیل افرادی که از روش های کاشت مو استفاده میکنند در اکثر موارد شاهد ریز ش مجدد مو نخواهند بود.

ریزش موی آندروژنیک با پی ار پی و لیزرتراپی

برای ریزش موی آندروژنیک میتوانید از روش های پی ار پی و لیزر تراپی هم استفاده کنید. استفاده از این روش معمولا عارضه ای به دنبال نخواهد داشت و بسیاری از بیماران با شرایط مختلف میتوانند از آن استفاده کنند.

استفاده از روش های پی ار پی و لیزر تراپی باعث میشود تا فولیکول ها تقویت شوند و در برخی موارد شاهد افزایش رشد و ضخامت موهای بیمار باشیم.

[تعداد: 2   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha