مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

قسمت های خالی ابرو قسمت های خالی ابرو
17 اکتبر 2018 بدون نظر 771 بازدید

بهترین درمان برای قسمت های خالی ابرو

داشتن ابروهای زیبا یکی از مهمترین مواردی است که باید برای افزایش زیبایی به آن توجه داشت. متاسفانه بسیاری از افراد برای رفع نواقص ابروها از لوازم آرایشی استفاده میکنند که این باعث میشود ابروهایشان در بلند مدت دچار ریزش شود. در صورتی که شما هم جزء این دسته از افراد هستید بهتر است بدانید روش های زیادی وجود دارد که با استفاده از آن میتوان قسمت های خالی ابرو را پر کرد. کافی است از روش هایی که در این مطلب معرفی میکنیم استفاده کنید تا شاهد نتایج دلخواه باشید.

درمان قسمت های خالی ابرو با کاشت ابرو

شاهد بتوان گفت کاشت ابرو یکی از بهترین روش هایی است که میتوان برای درمان قسمت های خالی ابرو از آن استفاده کرد. چون سایر روش هایی که وجود دارند به هیچ وجه باعث رشد موهای جدید در ابرو نخواهند شد و فقط در مواردی باعث میشوند تا موهای قبل رشد بیشتری داشته باشند و ضخیم تر شوند.

بهترین درمان برای قسمت های خالی ابرو

در صورتی که قسمتی از ابروهایتان به صورت کلی دچار ریزش شده است باید حتما از روش های کاشت ابرو استفاده کنید. در روش های کاشت ابرو متخصصان با استفاده از روش های مختلف به انتقال فولیکول ها به قسمت ابرو میپردازند. این کار باعث میشود تا شاهد رشد موهایی جدید و کاملا طبیعی باشید. با استفاده از روش های جدید کاشت ابرو تقریبا این روش عوارض خطرناکی به دنبال نخواهد داشت.

درمان قسمت های خالی ابرو با میکروپیگمنتیشن

برای درمان قسمت های خالی ابرو میتوان از روش میکروپیگمنتیشن استفاده کرد. در صورتی که قصد داشته باشید به صورت موقت به درمان قسمت های خالی ابرو بپردازید این روش جزء بهترین روش هایی خواهد بود که میتوانید استفاده نمایید. این روش تا حدی شبیه به روش تاتو است اما در روش میکروپیگمنتیشن متخصصان با استفاده از متد های جدید به طراحی ظاهری طبیعی برای ابروها میپردازند.

برای اینکه در این روش ظاهر ابروها کاملا طبیعی شود موها به صورت کاملا ظریف طراحی خواهند شد و در اطراف آن ها سایه قرار داده میشود تا موها حجیم به نظر برسند.

قسمت های خالی ابرو با پی آر پی

در صورتی که در اطراف قسمت های خالی ابرو موهای نازک و کرکی وجود داشته باشد میتوانید برای درمان آن از روش پی ار پی استفاده کنید. باید توجه داشته باشید که استفاده از این روش باعث رشد موهای جدید نخواهد شد اما باعث میشود موهای قبلی رشد بیشتری داشته باشند و در برخی موارد شاهد افزایش تراکم موها باشید.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]




دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم




captcha