مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

درباره کاشت مو درباره کاشت مو
12 نوامبر 2018 بدون نظر 717 بازدید

تصورات غلط متقاضیان درباره کاشت مو

در سالهای اخیر تصورات غلطی که درباره کاشت مو وجود داشته تا حدی از بین رفته است به همین دلیل بسیاری از افراد برای رفع ریزش موهای خود از روش کاشت مو استفاده میکنند اما متاسفانه بازهم به علت اینکه تصورات نادرستی درباره ی کاشت مو وجود دارد برخی از افراد از نتایجی که به دست می آید رضایت کافی ندارند و همین باعث میشود تصور کنند برای کاشت موهایشان از روشی مناسب استفاده نشده است به همین دلیل در ادامه تصمیم گرفته ایم تا به کاشت مو بیشتر بپردازیم پس با ما همراه باشید.

رایج ترین تصورات درباره کاشت مو

متاسفانه در مورد کاشت مو تصورات غلطی وجود دارد که همین باعث شده برخی از افراد ترجیح دهند برای رفع ریزش موی خود از روش هایی استفاده کنند که عملا هیچ تاثیری نداشته و فقط باعث افزایش طول درمان ریزش موهایشان میشود. یکی از رایج ترین تصوراتی که در مورد کاشت مو وجود دارد این است که با استفاده از کاشت مو طبیعی، موهایی کاملا کم پشت برای فرد  به وجود می آید.

تصورات غلط متقاضیان درباره کاشت مو

این موضوع بیشتر به علت این است که فرد از مطالبی که درباره کاشت مو وجود دارد برداشت های اشتباهی را دریافت نموده است. بهتر است بدانید افرادی که حداقل نیمی از موهای خود را از دست داده اند میتوانند در اکثر موارد تراکم قابل توجهی را با استفاده از روش های کاشت مو به دست آورند. البته این در یک جلسه میسر نخواهد بود اما قطعا تا حدی میتوان ظاهری طبیعی به وجود آورد.

تصورات غلط در مورد عوارض کاشت مو

تصور غلطی دیگری که در مورد کاشت مو دارد عوارض عجیب و غریب آن است مثلا این باور در میان برخی از افراد وجود دارد که کاشت مو باعث به وجود آمدن سر درد های شدید خواهد شد که به راحتی قابل درمان نخواهد بود. علاوه بر این برخی نیز تصور میکنند که در همه ی روش های کاشت مو جای زخم و بخیه باقی خواهد ماند و نمیتوان به رفع آن پرداخت.

این در حالی است که کاشت مو امروزه جزء یکی از ایمن ترین روش ها برای رفع ریزش مو به شمار میرود و افرادی که از آن استفاده میکنند در اکثر موارد دچار عوارض خاصی نخواهند شد.

انتقال بانک مو از بیماران دیگر

انتقال بانک مو از بیماران دیگر هم از تصوراتی است که برخی بیماران در مورد کاشت مو دارند این در حالی است که برای کاشت مو به هیچ وجه نمیتوان از بانک موی سایر بیماران استفاده کرد و حتما خود بیمار باید بانک موی کافی برای پیوند داشته باشد. علاوه بر این برای کاشت مو از موی مصنوعی هم نمیتوان استفاده نمود.

[تعداد: 3   میانگین: 4.7/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha