مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو با کلاه لیزری کاشت مو با کلاه لیزری
14 سپتامبر 2018 بدون نظر 788 بازدید

درباره کاشت مو با کلاه لیزری بخوانید

کلاه لیزری وسیله ای است با نام Grow Hair Growth system به معنای سیستم رشد مو. عبارت کاشت مو با کلاه لیزری صحیح نیست زیرا این کلاه، وسیله ای است برای درمان و پیش گیری از ریزش مو که سبب رشد حدود ۳۵ تا ۴۵ درصدی موها می شود.

روش کار کلاه لیزری چگونه است؟

در این کلاه ۵۱ لیزر قرمز رنگ اما در سطح پایین و لامپ های ال ای دی وجود دارد که باعث می شود سلول های فولیکول موجود در پوست سر تقویت و اندازه ی آن ها ۲ برابر شده و همچنین سرعت فعالیت آنها بالا رود. این روش در درمان ریزش موی سر، حتی ریزش موی ارثی نیز مؤثر است. همچنین در افرادی که کاشت مو انجام داده اند، سبب بالا رفتن سرعت بهبودی زخم های ایجاد شده بر اثر عمل و همچنین تقویت فولیکول های کاشته شده می شود. نام دیگر این روش لیزر درمانی سطح پایین است.

درباره کاشت مو با کلاه لیزری بخوانید

به کار بردن عبارت تقویت مو با کلاه لیزری به جای عبارت کاشت مو با کلاه لیزری

 همانگونه که در ابتدا اشاره شد کلاه لیزری وسیله ای است که می تواند ریزش مو را رفع کند و به رویش موهایی که فولیکول آن ها ضعیف یا از کار افتاده هستند، کمک نماید و در برخی از افراد ممکن است نتایج به حدی قابل توجه باشد که به نظر می رسد این افراد کاشت مو انجام داده اند. البته بهتر است که عبارت تقویت مو با کلاه لیزری به جای عبارت کاشت مو با کلاه لیزری به کار برده شود.

شکل ظاهری کلاه لیزری چگونه است؟

کلاه لیزری ظاهری شبیه به کلاه ایمنی و سشوار های قدیمی دارد و دارای هدفون داخلی است، برای اینکه هنگام سر گذاشتن کلاه خود را با موسیقی و تماشای فیلم و دیگر دستگاه های پخش سرگرم کرد. کلاه لیزری را در محل کار، مسافرت و در خانه می توان مورد استفاده قرار داد.

تاثیرات کلاه لیزری در ریزش موی زنان و مردان

این وسیله هم در مردان و هم در زنان نتایج مطلوبی داشته و سبب رضایت افراد شده است. مردان و زنانی که از ریزش مو رنج می برند، می توانند دستگاه را به مدت ۲۵ دقیقه استفاده کنند و حدود ۶ تا ۸ هفته پس از کاربرد این وسیله، نتایج را مشاهده کنند. کلاه لیزری سبب ضخیم تر شدن مو ها نسبت به قبل، محکم شدن آن ها و سالم تر شدنشان می شود. بعد از گذشت ۹ ماه از استفاده ی کلاه لیزری حداکثر و بیشترین نتیجه قابل مشاهده است.

ریزش موی ارثی با این دستگاه به طور قطع متوقف می شود. سازمان غذا و داروی آمریکا ( FDA ) این دستگاه را به طور قطعی تایید کرده است. این روش در مقایسه با سایر روش های درمان ریزش مو مقرون به صرفه تر است.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha