مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

درباره کاشت ابرو درباره کاشت ابرو
18 اکتبر 2018 بدون نظر 814 بازدید

درباره کاشت ابرو بیشتر بدانید

همانطور که میدانید ابروها تاثیر زیادی در زیبایی انسان دارند به همین دلیل برای اینکه زیبا به نظر برسید باید به ظاهر ابرو ها توجه کافی داشته باشید. متاسفانه در بسیاری از مواقع ابروها به علل مختلف دچار ریزش میشوند و همین باعث میشود تا زیبایی آن ها تا حد زیادی کاهش پیدا کند. در این مواقع کاشت ابرو یکی از بهترین روش هایی خواهد بود که میتوان با استفاده از آن ظاهری مناسب را برای ابروها به وجود آورد. قبل از استفاده از این روش بهتر است درباره کاشت ابرو بیشتر بدانید.

نکاتی که باید درباره کاشت ابرو بدانید

قبل از اینکه از این روش برای رفع ریزش ابروها استفاده کنید باید درباره کاشت ابرو بیشتر بدانید چون نکات زیادی وجود دارد که باعث میشود بتوانید به وسیله ی آن به نتایج بهتر دست پیدا کنید.

یکی از مهمترین نکاتی که باید توجه به آن توجه داشته باشید این است که برای کاشت ابرو حتما به کلینیک های معتبر مراجعه کنید. چون تجربه و مهارت متخصصان نقش زیادی در نتایج کاشت ابرو خواهد داشت.

درباره کاشت ابرو بیشتر بدانید

علاوه بر این باید به مراقبت های بعد از عمل توجه کافی داشته باشید. رعایت مراقبت های لازم که متخصصان توصیه میکنند باعث میشود تا عوارض کاشت ابرو کاهش پیدا کند و بتوانید در سریعترین زمان ممکن شاهد رشد ابروهای جدید باشید.

کاشت ابرو برای چه افرادی مناسب است؟

نکته ای که درباره کاشت ابرو باید بدانید این است که این روش برای بیمارانی که دچار بیماری آلوپسی هستند مناسب نیست چون کاشت ابرو برای این افراد هیچ نتیجه ای نخواهد داشت و موهای جدید هم در کمترین زمان ممکن دچار ریزش میشود. به طور کلی کاشت ابرو برای افرادی که موهایشان در طول زمان به علت افزایش سن دچار ریزش شده است بسیار مناسب خواهد بود.

همچنین افرادی که به علت سوختگی و یا آسیب های فیزیکی و جراحت دچار ریزش ابرو شده اند میتوانند از این روش برای رشد ابروهای جدید استفاده کنند.

برای استفاده از کاشت ابرو باید توجه داشته باشید که حداقل باید چند ماه از ریزش ابرو ها گذشته  باشد تا از عدم رشد ابروهای جدید اطمینان حاصل کنید.

مراحل کاشت ابرو چگونه است؟

برای کاشت ابرو ابتدا از داروهای بی حسی استفاده میشود تا بیمار در حین عمل احساس درد نکند. بعد از این متخصصان به استخراج فولیکول ها از ناحیه ی پشت سر میپردازند و در آخر آن ها را با توجه به خطر رویش طبیعی ابرو پیوند میزنند. برای این که اطلاعاتتان درباره کاشت ابرو افزایش پیدا کند بهتر است بدانید روش های زیادی برای استخراج فولیکول ها وجود دارد.

هر کدام از روش ها برای کاشت ابرو مزایای خاصی دارند اما در حال حاضر روش SUT روشی است که بسیاری از متخصصان برای افزایش تراکم ابرو ها از آن استفاده میکنند.

[تعداد: 3   میانگین: 3.7/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha