مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روش های رایج کاشت مو روش های رایج کاشت مو
11 سپتامبر 2018 بدون نظر 701 بازدید

دانستنی ها درباره روش های رایج کاشت مو

موهای بسیاری از مردم دنیا بر اثر عوامل ژنتیکی و یا بر اثر بیماری، سوختگی، تصادف و … می ریزند. آن ها روش های مختلفی مانند استفاده از شامپو ها و روغن ها و … را برای درمان و جلوگیری از ریزش استفاده می کنند. اما گاهی این روش ها پاسخگو نیست. در این صورت فرد می تواند با کاشت موهای طبیعی و یا موی مصنوعی زیبایی از دست رفته اش را برگرداند. کاشت مو تکنیکی است که ریشه ی مو، از ناحیه ی اهدا کننده که معمولا پشت سر قرار دارد برداشته و در ناحیه ای که مو ها ریخته شده اند کاشته می شود. این روزها دو روش FIT و FUT  روش های رایج کاشت مو هستند که با مشورت پزشک می توان انتخاب خوبی کرد.

کاشت مو به روش FUT

در این روش یک نوار باریک از موها را از ناحیه  ی بانک مو برداشته و سپس محل برداشت را با ظرافت بخیه می زنند و بقیه ی موهای موجود در بانک مو سبب پوشانده شدن زخم می شوند. فولیکول های برداشته شده را تک تک در محل کاشت و طبق طرحی مشخص می کارند. روش  FUT مطمئن ترین و قطعی ترین روش کاشت مو در دنیا بوده و ۹۷ درصد کسانی که از این روش استفاده کرده اند به نتیجه ای مطلوب رسیده اند.

دانستنی ها درباره روش های رایج کاشت مو

کاشت مو به روش FIT

در این روش به وسیله ی ابزاری به نام پانچ، مو ها را تک تک از بانک مو برداشته و با به وجود آوردن شکاف هایی در محل کاشت، فولیکول ها را در آن محل می کارند. این تکنیک برای کاشت هایی که ناحیه ی محدودی دارند و یا در قسمت های ابرو و یا محل زخم های قدیمی استفاده می شود.

مزیت استفاده از موهای خود شخص در روش های رایج کاشت مو چیست؟

مزیت و فایده ی استفاده از موی بدن خود فرد برای روش های رایج کاشت مو ، این است که بدن فرد به این موها واکنش نشان نمی دهد و امکان پس زده شدن موها پس از کاشت یا پیوند مو بسیار کم است.

دانستنی ها بعد از کاشت مو

بعد از کاشت مو پوست سر به لمس کردن حساس شده و باید از داروهای مسکن استفاده شود. گاهی باید برای چند روز پوشش های مخصوص روی سر گذاشته شود. بدانید که ۲ تا ۳ هفته بعد از عمل، موهای کاشته شده خواهند ریخت، اما نگران نباشید زیرا بعد از گذشت چند ماه، موهای تازه رشد می کنند

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha