مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

دانستنی های کاشت مو دانستنی های کاشت مو
12 آگوست 2018 بدون نظر 395 بازدید

دانستنی های کاشت مو قبل از اقدام به انجام آن

پس از اینکه افراد با مشکل ریزش مو مواجه می شوند در وهله اول به دنبال یافتن دلیل بروز این مشکل هستند تا بتوانند روش درمان مناسب را پیدا کنند. کاشت مو می تواند بهترین گزینه برای افرادی باشد که از ریزش مو رنج می برند. در واقع یکی از موارد بسیار مهم برای افرادی که متقاضی کاشت مو هستند این است که کدام روش در کاشت از همه بهتر و مطمئن تر است. پاسخ شما این است که بهتر است اگه به پزشک خود اعتماد دارید انتخاب روش را به او واگذار کنید. شما در جلسه مشاوره ای که با او دارید تقریبا از تمامی نکاتی که باید در جریان قرار گیرید باخبر می شوید و پزشک تمامی دانستنی های کاشت مو قبل از اقدام به انجام آن را با شما در میان میگذارد تا بتوانید در زمان کمتری به نتیجه دلخواه خود برسید.

دانستنی های کاشت مو

در ادامه این مطلب به شرح دانستنی های کاشت مو و مواردی که پزشک با متقاضی باید در میان بگذارد می پردازیم تا افراد بتوانند با دید باز و اطلاع از تمامی جوانب این عمل، اقدام به انجام آن نمایند.

بررسی اینکه آیا به کاشت مو نیاز دارید

اینکه شما به کاشت مو نیاز دارید یا نه را پزشک تشخیص می دهد. اما باید بدانید که معمولا افرادی که از ریزش مو به دلایلی نظیر وراثت رنج می برند روش های کاشت مو پیشنهاد می شود.

دانستنی های کاشت مو قبل از اقدام به انجام آن

دلیل ریزش مو

همانطور که میدانید دلایل بسیاری وجود دارد که باعث می شود افراد به خصوص مردان دچار ریزش مو شوند ولی از شایع ترین این دلایل می توان به وراثت، تغذیه نامناسب، فشارهای روحی و همچنین استرس فراوان اشاره کرد.

سن کاشت مو

سن کاشت مو سن خاص خود را دارد و معمولا پزشکان برای افرادی که در سنین زیر ۲۵ سال دچار ریزش مو میشوند عمل کاشت مو را انجام نمی دهند و تنها با دادن داروها و روش های درمان سعی به درمان آن دارند.

مهارت و تجربه جراح کاشت مو: یکی از عواملی که در موفقیت عمل کاشت مو تاثیر بسیار زیادی دارد تجربه و میزان مهارت پزشک متخصص کاشت مو و تیم همکاران او دارد.

نوع جراحی کاشت مو

اینکه برای انجام کاشت مو از چه روشی استفاده شود به تشخیص معالج شما بستگی دارد. روش های زیادی وجود دارد که تفاوت آنها در نوع برداشت گرافت ها می باشد به همین دلیل است که پزشک متخصص را بهترین گزینه تصمیم گیری می دانند.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha