مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

داروی ضد ریزش داروی ضد ریزش
23 دسامبر 2018 بدون نظر 938 بازدید

بهترین داروی ضد ریزش و پرپشت کردن مو

بسیاری از افراد تصور میکنند درمان ریزش مو کار سختی است این در حالی است که در بسیاری از مواقع میتوان با استفاده از داروها هم به رفع ریزش مو پرداخت. البته داروی ضد ریزش مو باید حتما توسط متخصصان زیبایی مشخص شود چون ریزش مو به دلایل مختلفی رخ میدهد و برای رفع هر کدام از آن باید از دارویی خاص استفاده کرد اما به طور کلی در این مطلب تصمیم گرفته ایم به چند مورد از این داروها بپردازیم پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

بهترین داروی ضد ریزش مو

اگر شما هم جزء آن دسته از افراد هستید که تصور میکنند برای رفع ریزش مو میتوان از هر دارویی استفاده کرد بهتر است بدانید کاملا در اشتباهید چون ریزش مو مشکلی نیست که بتوان یک شبه آن را درمان کرد.

استفاده از داروی ضد ریزش مو در برخی از موارد موثر خواهد بود اما باید حتما توسط متخصصان تجویز شده باشد چون استفاده خودسرانه از آن مشکلات زیادی به وجود خواهد آورد.

بهترین داروی ضد ریزش و پرپشت کردن مو

اگر قرار باشد به معرفی بهترین داروی ضد ریزش مو بپردازیم باید قبل از هر چیز ماینوکسیدیل را معرفی کنیم چون بسیاری از افرادی که دچار ریزش مو ارثی میشوند میتوانند با استفاده از آن شاهد افزایش رشد موهای خود باشند به طوری که در بسیاری از مواقع درصد زیادی از موهایشان رشد خواهد کرد. البته این دارو هم مانند داروهای دیگر فقط به صورت موقت باعث درمان ریزش موی ارثی میشود.

فیناستراید برای ریزش مو

فیناستراید هم قطعا بعد از ماینوکسیدیل بهترین داروی ضد ریزش مو خواهد بود. این دارو هم برای درمان ریزش موی ارثی مورد استفاده قرار میگردد. فیناستراید باعث میشود تا تبدیل هورمون های مردانه به عواملی که باعث ریزش مو میشوند کاهش پیدا کند و بدین ترتیب ریزش مو کاهش یابد. اما باید این نکته را بدانید که استفاده از خودسرانه از آن باعث برهم ریختن تعادل هورمون ها و کاهش سلامتی میشود.

متاسفانه فیناستراید هم نتایج دائمی به دنبال نخواهد داشت و به محض قطع کردن دارو ریزش مو باز میگردد اما افرادی که نمیتوانند از روش های موثر استفاده کنند قطعا از مزایای قابل توجه آن رضایت خواهند داشت.

زینک پلاس برای ریزش مو

زینک پلاس یا همان مکمل روی شاید یک نوع داروی ضد ریزش مو به شمار نرود اما به علت اینکه بسیاری از افراد به علت کمبود عناصر ضروری و رژیم غذایی نامناسب دچار ریزش مو میشوند این دارو برای افزایش رشد موهایشان مناسب خواهد بود. بهتر است بدانید بسیاری از متخصصان در کنار روش های درمانی دیگر به تجویز قرص زینک هم میپردازند.

[تعداد: 2   میانگین: 3/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha