مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

داروهای بعد از کاشت مو داروهای بعد از کاشت مو
8 اکتبر 2018 بدون نظر 670 بازدید

داروهای بعد از کاشت مو که استفاده از آنها ضرورت دارد

برای اینکه با استفاده از کاشت مو به بهترین شکل ممکن از شر طاسی و کچلی خلاص شوید میتوانید در اولین فرصت ممکن به متخصصان زیبایی مراجعه کنید. برای این که همه چیز به خوبی پیش برود باید داروهای بعد از کاشت مو را به صورت منظم مورد استفاده قرار دهید.

علت تجویز داروهای بعد از کاشت مو

در بین عمل های زیبایی کاشت مو یکی از پر تقاضا ترین روش هایی است که امروزه بسیاری از افراد برای رفع ریزش موی خود از آن استفاده میکنند. علت افزایش بی سابقه ی متقاضیان این روش این بوده است که بسیاری از افراد به اثربخشی این روش پی برده اند و تصور غلطی که در مورد عوارض این روش بوده تا حد زیادی برطرف شده است.

امروزه با استفاده از روش های نوینی که برای کاشت مو وجود دارد میتوان بدون عارضه کاشت مو را انجام داد به طور که حتی شاهد عوارض متداول مانند جای زخم و اسکار نباشیم.

داروهای بعد از کاشت مو که استفاده از آنها ضرورت دارد

در بسیاری از مواقع متخصصان برای دستیابی به نتایج بهتر مصرف داروهای بعد از کاشت مو را توصیه میکنند. مصرف این داروها باعث میشود تا عوارض کاشت مو به حداقل ممکن برسد و علاوه بر این رشد موها افزایش پیدا کند به همین دلیل باید به طور منظم به مصرف داروهایی که تجویز میشود بپردازید.

عموما داروهایی که تجویز میشود دو دسته خواهد بو؛ دسته ی اول مکمل ها خواهند بود که مصرف آن ها چندان ضروری نیست اما داروهایی هم تجویز میشوند که باید حتما آن ها را مصرف کنید.

ضرورت مصرف داروهای بعد از کاشت مو

همانطور که گفتیم داروهای بعد از کاشت مو به دسته های مختلفی تقسیم میشوند که برخی از آن ها ضرورت ندارند.مثلا مصرف ویتامین سی و فرص زینک پلاس فقط برای کمک به افزایش رشد موها و افزایش سلامت فرد است و اگر از آن استفاده نشود معمولا مشکل خاصی به وجود نخواهد آمد.

اما در مورد مصرف آنتی بیوتیک ها باید به دستورالعمل متخصصان به دقت توجه کنید چون مصرف این داروها باعث میشود تا از عفونت های احتمالی جلوگیری شود و در صورتی که از آن استفاده نکنید قطعا دچار مشکل خواهید شد.

تقویت مو با داروهای بعد از کاشت مو

بعد از کاشت مو و بهبود یافتن زخم ها میتوان از برخی داروها برای تقویت موها استفاده کرد.استفاده از این داروها باعث میشود تا رشد موها افزایش پیدا کند و در مدت زمانی کوتاه شاهد رشد موهای جدید باشیم.

از میان داروهای بعد از کاشت مو که برای تقویت مو هستند میتوان به فیناستراید و ماینوکسیدیل اشاره کرد که در صورت نیاز متخصصان آن را تجویز خواهند نمود.

[تعداد: 2   میانگین: 3.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha