مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

خواص مزوتراپی مو خواص مزوتراپی مو
13 سپتامبر 2018 بدون نظر 1139 بازدید

خواص مزوتراپی مو کدام است؟

یکی از درمان هایی که برای افرادی که دچار ریزش مو شده اند و یا افرادی که کاشت مو انجام داده اند جهت تقویت فولیکول موها  توسط متخصص انجام می گیرد مزوتراپی می باشد که باید دید خواص مزوتراپی مو کدام است؟

خواص مزوتراپی مو

مزوتراپی یک روش درمانی می باشد که در این روش از طریق سوزن های بسیار ریز دستگاه مزوتراپی داروها، ویتامین ها، املاح معدنی، پروتئین و عناصر غذایی به داخل پوست و فولیکول های مو تزریق می گردد تا از طریق تقویت فولیکول ها با این مواد، مواد مغذی فولیکول ها جهت رشد تامین گردد و عوامل تخریب موها بر فولیکول مو تاثیری نداشته باشند و سرعت رشد موها از این طریق افزایش پیدا کند.

خواص مزوتراپی مو کدام است؟

در روش تزریقی مزوتراپی که با استفاده از بی حسی موضعی انجام می گیرد تزریق پروتئین و ویتامین ها در پوست سر و تقویت فولیکول ها عوامل رشد موها را تنظیم می نماید و روشی سریع جهت درمان ریزش موی سر و تقویت موهای کاشته شده از طریق ایجاد تعادل هورمونی در بدن می باشد زیرا تاثیرات منفی هورمون ها یکی از عوامل اصلی ریزش مو می باشد که از این طریق تعادل سازی می گردد.

تاثیرات مزوتراپی بر مو

مزوتراپی به دلیل تزریق مستقیم داروها و ویتامین های ضروری تقویت فولیکول های مو در پوست سر نتایج بسیار سریع و خوبی را در درمان ریزش مو و تقویت فولیکول موهای کاشته شده برای بیمار ایجاد می نماید و در این روش مقدار دقیق مواد تزریقی و عناصر مورد نیاز برای رشد مو به طور تخصصی برای هر بیماری با توجه به وضعیت وی توسط متخصص تعیین و ترکیب می گردد.

در مزوتراپی نوع ترکیبات تزریقی توسط متخصص پوست و مو با توجه به وضعیت سلامت عمومی بیمار و نوع ریزش موی وی تعیین می گردد و تزریق توسط خود متخصص با دفعات مشخص انجام می گیرد.

خواص مزوتراپی مو علاوه بر افرادی که دچار مشکلات مو شده اند برای افرادی که موی سالم دارند نیز مفید می باشد و با تزریق مزوتراپی جهت مراقبت از موها می توان از ریزش مو پیشگیری به عمل آورد، مزوتراپی درمانی می باشد که برای ریزش موها بر اثر اختلالات هورمونی بسیار مفید می باشد و تا حد مطلوبی ریزش مو در افرادی که ریزش موی هورمونی دارند را کنترل می نماید البته این کار با تنها یک جلسه مزوتراپی صورت نمی پذیرد و مزوتراپی باید به فاصله چند هفته در چند جلسه درمانی تکرار گردد.

[تعداد: 2   میانگین: 3/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha