مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

خوابیدن بعد ازکاشت مو خوابیدن بعد ازکاشت مو
7 نوامبر 2018 بدون نظر 4061 بازدید

نحوه صحیح خوابیدن بعد ازکاشت مو

در سالهای اخیر کاشت مو متقاضیان بسیار زیادی پیدا کرده است و تقریبا اکثر بیمارانی که دچار ریزش مو شده اند روش کاشت مو را برای درمان ریزش موی خود انتخاب میکنند. علت این انتخاب این است که با کاشت مو میتوان شاهد رفع حتمی ریزش مو بود و عوارض چندانی هم به وجود نخواهد آمد. البته برای این که با استفاده از کاشت مو به نتایج مناسب دست پیدا کرد باید به یک سری از نکات لازم توجه داشت که از میان آن ها میتوان به نحوه صحیح خوابیدن بعد ازکاشت مو اشاره کرد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

نحوه صحیح خوابیدن بعد ازکاشت مو

رعایت مراقبت های بعد از عمل کاشت مو تاثیر زیادی در نتایج کاشت مو خواهد داشت به همین علت باید به آن توجه کافی داشت. مراقبت های لازم بعد از کاشت مو باعث میشود تا موها رشد کافی داشته باشند و از ریزش آن ها و عوارض احتمالی دیگر جلوگیری شود. از میان موارد مختلفی که باید به آن توجه داشت نحوه خوابیدن بعد ازکاشت مو اهمیت زیادی دارد که معمولا متخصصان آن را بیان خواهند کرد.

نحوه صحیح خوابیدن بعد ازکاشت مو

خوابیدن بعد ازکاشت مو باید به نوعی باشد که به موهایی که کاشته شده است کمترین فشار وارد شود چون وارد شدن فشار بیش از حد به موها باعث تورم و مشکلات دیگر خواهد شد.

علاوه بر این تا زمانی که زخم ها بهبود یابند باید الگوی ثابتی خواب حفظ شود و حتی الامکان هنگام خواب چند بالش اطراف سر قرار دهید تا سر با تخت و محیط اطراف برخورد نداشته باشد.

سایر مراقبت های بعد از کاشت مو

علاوه بر خوابیدن بعد ازکاشت مو باید به موارد دیگری هم توجه شود تا عوارض احتمالی به حداقل ممکن برسد. یکی از نکاتی که معمولا متخصصان توصیه خواهند کرد این است که پانسمان سر به صورت روزانه عوض شود تا احتمال عفونت به حداقل ممکن برسد. علاوه بر این داروهایی که تجویز میشود مانند آنتی بیوتیک ها حتما باید به موقع مصرف گردد چون این کار باعث کاهش عوارض احتمالی خواهد شد.

عوارض احتمالی کاشت مو

در صورتی که به مراقبت های لازم مانند نحوه صحیح خوابیدن بعد ازکاشت مو توجه نداشته باشید احتمال عوارض مختلف افزایش خواهد یافت. عفونت یکی از رایج ترین عوارضی است که عدم مراقبت از موهای کاشته شده باعث آن خواهد شد. علاوه بر این خونریزی، تورم ، التهاب، اسکار و جای بخیه و ریزش موهای کاشته شده هم از عوارضی هستند که ممکن است برخی از بیماران با آن روبرو شوند.

[تعداد: 15   میانگین: 3.1/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha