مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

خط بخیه کاشت مو خط بخیه کاشت مو
10 اکتبر 2018 بدون نظر 1830 بازدید

آیا خط بخیه کاشت مو همیشگی است؟

کاشت مو یکی از ایمن ترین روش ها برای رفع ریزش مو است که بسیاری از افراد میتوانند برای درمان کچلی و طاسی از ان استفاده کنند. البته برای استفاده از این روش فرد باید شرایط کافی  داشته باشد. مثلا داشتن بانک موی کافی و سلامت عمومی مناسب یکی از شرایط اصلی کاشت مو است. علاوه بر این فرد باید در سن مناسب برای استفاده از روش های پیوند مو قرار داشته باشد در غیر اینصورت امکان استفاده از کاشت مو وجود نخواهد داشت. افرادی که شرایط کافی برای پیوند مو داشته باشند میتوانند در سریعترین زمان ممکن شاهد رشد موهای جدید خود باشند. کاشت مو در اکثر موارد عوارضی به دنبال نخواهد داشت. اما متاسفانه برخی از بیماران به دلیل شرایط خاصی که دارند مجبورند از روش هایی استفاده کنند که در آن جای خط بخیه کاشت مو باقی خواهد ماند.

آیا خط بخیه کاشت مو همیشگی است؟

روش های مختلف کاشت مو هر کدام معایبی خواهند داشت که با توجه به ان متخصصان به انتخاب روش های بهتر میپردازند. در بین روش های کاشت مو قطعا روش هایی بهتر خواهند بود که استفاده از آن عوارضی برای بیماران به دنبال نداشته باشد.

آیا خط بخیه کاشت مو همیشگی است؟

اما متاسفانه برخی از بیماران به علت شرایطی که دارند مجبور به استفاده از برخی روش های کاشت مو میشوند که در آن شاهد برخی از عوارض مانند به وجود آمدن جای بخیه خواهیم بود. خط بخیه کاشت مو در روش هایی مانند کاشت مو روش fut به وجود می آید که در آن برای پیوند مو از جراحی استفاده میشود.

خط بخیه کاشت مو در چه روش هایی وجود ندارد؟

همانطور که گفتیم خط بخیه کاشت مو فقط در روش هایی به وجود می آید که در آن از جراحی استفاده میشود. برای اینکه بعد از کاشت مو شاهد این عوارض نباشیم متخصصان از سایر روش های کاشت مو مانند sut و fue استفاده مینمایند.

این روش ها با استفاده از دستگاه های اتوماتیک صورت میگیرد به همین دلیل افرادی که از آن استفاده میکنند شاهد برجای ماندن جای بخیه و … نخواهند بود.

برای درمان خط بخیه کاشت مو باید چه کرد؟

متاسفانه خط بخیه کاشت مو به صورت خود به خود درمان نمیشود و اگر به علت استفاده از روش fut این عارضه برایتان به وجود آمده نباید منتظر باشید تا با گذشت زمان رفع شود.

اما برای درمان آن روش هایی وجود دارد که میتوانید با مراجعه به کلینیک های زیبایی از آن استفاده کنید. یکی از راه حل هایی که وجود دارد کاشت مو در محل بخیه هاست. علاوه بر این میتوان از روش های کلاژن تراپی و … هم استفاده کرد.

[تعداد: 5   میانگین: 4.2/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha