مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

خطرات کاشت مو خطرات کاشت مو
4 اکتبر 2018 بدون نظر 451 بازدید

خطرات کاشت مو در مراکز غیر معتبر

افراد بسیاری برای درمان ریزش مو به انجام روش هایی مانند کاشت مو روی می آورند. به دلیل حساسیت این روش، متقاضیان باید اطلاعات کاملی از تمامی جوانب آن داشته باشند. از همین رو در این مقاله در نظر گرفتیم تا به خطرات کاشت مو در مراکز غیر معتبر بپردازیم تا شما با آگاهی بیشتری به دنبال انتخاب بهترین کلینیک و مرکز معتبر باشید.

ضرورت انجام کاشت مو در مراکز معتبر و استاندارد

اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که پس از مواجه با ریزش مو به سراغ یافتن درمان های مناسب هستید حتما به کلینیک های بسیاری مراجعه می کنید و میخواهید از تجهیزات و امکانات آنان نیز باخبر شوید همچنین نیاز است که با پزشک مربوطه آن کلینیک یک جلسه مشاوره داشته باشید تا مشکل خود را با او در میان گذاشته و سعی در حل مشکل شما داشته باشد.

تمامی این مراحل به شما کمک می کند تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید و به نتیجه ای مطلوب برسید. اما نکات زیادی وجود دارد که باید برای انتخاب بهترین کلینیک و بهترین پزشک متخصص کاشت مو رعایت کنید زیرا خطرات کاشت مو در مراکز غیر معتبر به حدی زیاد و شایع شده است که باعث شده تا افرادی که دچار ریزش مو شده اند پس از کاشت مو همه ی موهای خود را از دست بدهند و راه جبرانی نیز وجود نخواهد داشت.

خطرات کاشت مو در مراکز غیر معتبر

خطرات کاشت مو

کاشت مو ممکن است خطرات زیر را در پی داشته باشد:

اینکه شما فقط انجام عمل کاشت مو را میبینید بسیار آسان است اما آگاهی از ریزه کاری ها و ظرایف آن مطمئنا می تواند دید شما را نسبت به کاشت مو عوض کند و آن موقع مطلع می شوید که خطرات کاشت مو تا چه اندازه می تواند آسیب پذیر باشد.

در واقعی پزشک متخصص کاشت مو در حین برداشت مو از بانک موی فرد باید تمام تلاش خود را به کار گیرد که بیشترین فولیکول های سالم مو را بدون اینکه به بانک موی بیمار آسیبی وارد شود برداشت کند زیرا بدن انسان قابلیت جایگزینی و ترمیم فولیکول‌های ازدست رفته را ندارد.

همچنین برای انجام عمل کاشت مو نیاز است که حتما به کلینیکی مجهز مراجعه کنید زیرا فولیکول های مو بعد از برداشت از بانک مو نیاز است که در زیر میکروسکوپ جداسازی شود و اگر در کلینیکی غیر معتبر و بدون تجهیزات لازم این عمل را انجام دهید جداسازی به خوبی انجام نمی شود در نتیجه نمیتوانید انتظار نتیجه ای مطلوب داشته باشید.

علاوه بر موارد گفته شده، یکی از مهم ترین مسائلی که پزشک متخصص کاشت مو باید رعایت کند این است که خط مو و تصویر کاشت مو کاملا طبیعی باشد بطوریکه فردی که قبلاً شخص پیوند شده را ندیده نتواند موهای پیوند شده را تشخیص دهد.

[تعداد: 2   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha