مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

خطرات اکستنشن مو خطرات اکستنشن مو
3 اکتبر 2018 بدون نظر 2844 بازدید

خطرات اکستنشن مو چیست؟

اگر جزء افرادی هستید که برای زیبایی خود اهمیت قائلید حتما میدانید که ظاهر موهای چقدر میتواند در زیبایی اهمیت داشته باشد و حتما با استفاده از روش هایی که وجود دارد به تقویت موهایتان میپردازید.بهتر است بدانید همیشه تقویت مو نتایج بهتری را نسبت به روش های درمانی خواهد داشت به همین دلیل باید تا جایی که امکان دارد برای رفع نواقص مو از داروهای گیاهی که باعث تقویت میشوند استفاده کنید اما متاسفانه بسیاری از افراد به علت اینکه به سلامت موها اهمیت نمیدهند مجبور میشوند در صورت کاهش زیبایی موها از روش های غیر طبیعی استفاده کنند که در برخی موارد عوارض غیر قابل جبرانی نیز برایشان به وجود می آید. اکستنشن یکی از این روش هاست که در این مطلب تصمیم گرفته ایم به ان بپردازیم.در ادامه به خطرات اکستنشن مو شما را بیشتر آشنا خواهیم کرد.

درباره اکستنشن مو

حتی اگر با روش های افزایش زیبای آشنایی نداشته باشید قطعا نام اکستنشن را بارها شنیده اید.اکستنشن مو روشی است که در آن افراد ماهر با استفاده از موهای مصنوعی به افزایش سایز و تراکم موهای سر میپردازند. حتی افرادی که موهای آنها خوش حالت نیست نیز برای افزایش زیبایی موها از این روش استفاده میکنند.

در اکستنشن مو برای افزایش زیبای موها دسته هایی از مو را به روش های مختلف بر روی سر پیوند میزنند.در بسیاری از مواقع برای این کار از چسب های گیاهی استفاده میشود اما در مواردی هم شاهد استفاده از کلیپس خواهیم بود. خطرات اکستنشن مو بیشتر به چسب های غیر استاندارد مربوط میشود.

خطرات اکستنشن مو چیست؟

مزایای اکستنشن مو چیست؟

مزایای اکستنشن مو به شرح زیر می باشد:

خطرات اکستنشن مو دائما توسط متخصصان زیبایی گوشزد میشود که در ادامه به آن خواهیم  پرداخت اما قبل از آن قصد داریم به مزایای آن نیز اشاره کنیم چون بسیاری از افراد به دلیل مزایایی که این روش دارد از آن استفاده میکنند.

یکی از مهمترین مزایای اکستنشن مو این است که با استفاده از آن میتوان به پرپشتی ها مو ها دست یافت. علاوه بر این امکان افزایش سایز موها در مدت زمانی بسیار کوتاه وجود خواهد داشت و میتوانید به موهایی خوش حالت دست پیدا کنید.

مشکلات و خطرات اکستنشن مو چیست؟

خطرات اکستنشن مو به شرح زیر می باشد:

خطرات اکستنشن مو باعث میشود تا متخصصان استفاده از این روش را به هیچ وجه توصیه نکنند. افرادی که از اکستنشن مو استفاده میکنند در اکثر موارد ریزش مو و نازکی موها را تجربه میکنند چون موهایی که بر روی سر قرار گرفته باعث میشود تا فشاری مضاعف بر روی ریشه موها تحمیل شود. علاوه بر این بهتر است بدانید اکستنشن مو در برخی از موارد باعث حساسیت های پوستی و واکنش های آلرژیک خواهد شد.

[تعداد: 4   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha