مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

حداقل سن کاشت مو حداقل سن کاشت مو
9 فوریه 2019 بدون نظر 409 بازدید

حداقل سن کاشت مو چقدر است

ریزش موی ارثی یکی از شایع ترین نوع ریزش موهاست به همین دلیل درصد زیادی از مردم در طول زندگی خود آن را تجربه میکنند. متاسفانه این ریزش مو به راحتی قابل درمان نیست به همین دلیل افرادی که دچار آن میشوند باید از روش هایی مانند کاشت مو استفاده کنند تا شاهد رشد موهای خود باشند. کاشت مو از روش هایی است که برای استفاده از آن شرایط خاصی وجود دارد به همین دلیل باید قبل از هر چیز به آن توجه کافی داشته باشید. حداقل سن کاشت مو از موارد مهمی است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

حداقل سن کاشت مو

کاشت مو از بهترین روش ها برای درمان ریزش موی ارثی می باشد که در اکثر موارد نتایج قطعی و دائمی به دنبال خواهد داشت به همین دلیل بسیاری از افراد تصمیم میگیرند برای دست یابی به موهای جدید از این روش استفاده کنند این در حالی است که متاسفانه افراد کمی وجود دارند که با محدودیت های سنی کاشت مو آشنا باشند به همین دلیل در سنین پایین برای کاشت مو به کلینیک ها مراجعه میکنند.

حداقل سن کاشت مو چقدر است

بهتر است بدانید توجه به حداقل سن کاشت مو تاثیر زیادی در نتایجی که به دست می آید خواهد داشت به همین دلیل متخصصان زیبایی قبل از سن مجاز به کاشت مو نمی پردازند. طبق اطلاعاتی که وجود دارد در حال حاضر سن ۲۵ سالگی حداقل سنی است که افراد میتوانند در آن از روش های کاشت مو استفاده کنند. افرادی که کمتر از ۲۵ سال سن دارند میتوانند از روش هایی مانند پی ار پی بهره بگیرند؛ تا دچار عوارض کاشت مو در سن پایین نگردند.

علت محدودیت سنی در کاشت مو

برای بسیاری از افراد ممکن است این سوال به وجود آید که علت حداقل سن کاشت مو چیست و افرادی که قبل از این سنین از روش های کاشت مو استفاده میکنند چه مشکلاتی را تجربه میکنند. در صورتی که شما هم جزء این افراد هستید بهتر است بدانید علت این موضوع این است که تا قبل از ۲۵ سالگی امکان تخمین الگوی ریزش مو وجود ندارد.

عدم امکان تخمین الگوی ریزش مو باعث میشود تا احتمال ریزش مو بعد از کاشت مو تا حد زیادی افزایش پیدا کند به همین دلیل افرادی که قبل از سن تعیین شده از روش های کاشت مو استفاده میکنند به نتیجه ی دلخواه دست نخواهند یافت.

سایر شرایط کاشت مو

برخوردار بودن از حداقل سن کاشت مو یکی از شرایطی است که باید از آن برخوردار باشید. علاوه بر این در صورتی که قصد دارید از روش های کاشت مو استفاده کنید باید حتما بانک موی مناسب داشته باشید. افرادی که دچار بیماری های کنترل نشده هستند هم ممکن است نتوانند از روش های کاشت مو استفاده کنند.

[تعداد: 3   میانگین: 4.7/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha