مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

جلسات کاشت ابرو جلسات کاشت ابرو
21 ژانویه 2019 بدون نظر 779 بازدید

جلسات کاشت ابرو چقدر طول میکشد؟

کاشت ابرو از روش های است که میتوان برای افزایش زیبایی ابرو ها مورد استفاده قرار داد. این روش برای خانم هایی که به زیبایی ابروهای خود اهمیت زیادی میدهند بسیار مناسب خواهد بود. بهتر است بدانید در حال حاضر افرادی که از روش های کاشت ابرو استفاده میکنند دچار عارضه ی خاصی نخواهند شد به همین دلیل میتوانند از نتایجی که به وجود می آید اطمینان داشته باشند. جلسات کاشت ابرو معمولا از روش های دیگر مانند پی ار پی کمتر است که در ادامه بیشتر به آن خواهیم پرداخت تا سوال بسیاری از افراد پاسخ داده شود.

جلسات کاشت ابرو

بسیاری از افراد تصور میکنند جلسات کاشت ابرو بسیار طولانی است و برای اینکه با استفاده از آن شاهد ابروهایی پرپشت باشند باید مدت ها به متخصصان زیبایی مراجعه کنند این در حالی است که در اکثر موارد افرادی که از روش های کاشت ابرو استفاده میکنند در جلسه ی اول به نتیجه خواهند رسید چون برای کاشت ابرو متخصصان به پیوند تعداد کمی از فولیکول ها خواهند پرداخت.

جلسات کاشت ابرو چقدر طول میکشد؟

جلسات کاشت ابرو ممکن است در برخی از بیماران به دو جلسه افزایش پیدا کند اما به طور کلی اکثر بیماران میتوانند در یک جلسه شاهد پیوند تمام موی مورد نیاز باشند. بهتر است بدانید در حال حاضر با روش های جدید حتی میتوان موهای سر را هم در یک جلسه پیوند زد چون برداشت فولیکول ها با استفاده از دستگاه های اتوماتیک که سرعت بسیار زیادی دارند انجام میشود.

ماندگاری ابروهای کاشته شده

جلسات کاشت ابرو بسیار کوتاه خواهد بود اما در مقابل افرادی که از این روش ها استفاده میکنند در اکثر موارد شاهد نتایج کاملا دائمی خواهند بود. بهتر است بدانید احتمال ریزش ابرو بعد از کاشت بسیار پایین است این در حالی است که سایر روش های درمانی معمولا نتایجی کوتاه مدت به دنبال خواهند داشت و افراد با استفاده از آن ها به نتایج قابل توجهی دست نخواهند یافت.

زمان رشد ابروهای کاشته شده

جلسات کاشت ابرو به زمان رشد ابروهای کاشته شده ارتباط زیادی ندارد. معمولا افرادی که از روش های کاشت ابرو استفاده میکنند میتوانند بعد از ۴ ماه رشد ابروهای خود را مشاهده کنند. این مدت در برخی از افراد کمی تفاوت خواهد داشت اما در صورتی که اثری از رشد موهای جدید مشاهده نکردید بهتر است به پزشک مراجعه نمایید چون ممکن است دچار مشکل خاصی شده باشید.

برای افزایش رشد ابروهای کاشته شده باید به رعایت نکاتی که متخصصان توصیه میکنند توجه ویژه ای داشته باشید و از غذاهای مقوی و سالم استفاده نمایید.

[تعداد: 1   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha